پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

چرا قرارداد بارسلونا با نایک فسخ نشد؟

کد خبر : 145708  |  زمان ارسال : سه شنبه 21 فروردین 1403

روزنامه اسپورت دلیل تاخیر در فسخ قرارداد بارسلونا با نایک را توضیح داد.

 

خوان لاپورتا چند هفته قبل از شروع اقدامات برای فسخ قرارداد اسپانسری نایک پس از گذشت بیش از 20 سال گفت. با این حال در روزهای گذشته تصاویری از پیراهن های فصل آینده با لوگوی نایک در رسانه ها منتشر شده و باعث ایجاد سوالاتی شده است.

 

رسمی: بارسلونا بدنبال فسخ قرارداد با نایک

 

عکس: تصاویر واقعی از پیراهن دوم بارسلونا در فصل 2024/25

 

 

اسپورت مدعی شد دلیل تاخیر این است که نگرانی بارسلونا از نوع واکنش نایک به فسخ قرارداد است. بنابراین مدیران بارسلونا در حال بررسی چند سناریو احتمالی هستند تا در صورت فسخ اقدامات مناسب با هرکدام صورت بگیرد. وکلای بارسلونا روی این موضوع کار میکنند و معتقدند دلایل کافی برای فسخ قرارداد به دلیل نقض قرارداد از سوی نایک  وجود دارد.

 

اسپورت همچنین گزارش داد خوان لاپورتا ترجیح میدهد تا جدایی از نایک با توافقی دوستانه انجام شود و کار به شکایت نکشد که این میتواند بارسلونا را مجبور به پرداخت مبالغی  به نایک کند.

 

دوستان چرا اینقدر متعصب هستید، یک قرارداد بین تایم وبارسا هست وبراساس آن عمل می کنند، اگر موردیباشد ، نایک از ما شکایت میکنه، به همین خاطر باید در چارچوب قانون پیش بریم که مشکلی برامون ایجاد نشه
بابا چرا به پوما یا آدیداس ندادین هم پول خوبی میدن هم لباس های قشنگی میزنن این بیشرفا نه پول خوب میدن نه لباس قشنگی تولید میکنن
اگه اسپانسر بعدی مبلغ دلخواه بارسلونا به علاوه جریمه احتمالی به نیکی رو پرداخت می کنه باید همین فصل قرارداد رو فسخ کنیم. نایکی باید التماس کنه که اسپانسر بارسلونا باشه نه اینکه حرامزاده ها پر رویی کنن.
به نظرم فصل بعدم نایکی اسپانسر خواهند موند چون زمان زیادی به شروع فصل بعد و رونمایی لباس نمونده
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.