پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

بیانیه کامل خوان لاپورتا در خصوص اتفاقات الکلاسیکو

کد خبر : 146141  |  زمان ارسال : دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

خوان لاپورتا در خصوص جنجال های بازی بارسلونا و رئال مادرید رسما واکنش نشان داد

 

او طی بیانیه ای اعلام کرد

 

 

 هواداران عزیز و در کل فوتبالدوستان. به عنوان رئیس باشگاه بارسلونا، می‌خواهم نارضایتی ناشی از این واقعیت را ابراز کنم که یک روز پس از یکی از مهم‌ترین مسابقات جهانی، استفاده نادرست از ابزار VAR دستور کار ما را کنترل می‌کند. همانطور که می دانید، من هرگز طرفدار جدی VAR نبوده ام، زیرا فکر می کنم با اعمال آن، جذابیت فوتبال را از بین می برد.

 

 

وی ادامه داد :

اما چیزی که من از آن حمایت می کنم این است که از آنجایی که ما این فناوری را داریم، باید همیشه از آن برای جلوگیری از اشتباهاتی که ممکن است منجر به تصمیمات ناعادلانه شود استفاده شود. با این بیانیه نه تنها می‌خواهم نارضایتی مردم بارسلونا را از سوءمدیریت VAR که دیروز رخ داد را ابراز کنم، بلکه می‌خواهم تاکید کنم که با وجود اینکه ابزاری است که مدتی است با ما همراه بوده است، اما همچنان باعث سردرگمی و تناقض می‌شود.

 

 

او گفت : 

ما سختی کار داوری را درک می کنیم، اما دقیقاً به همین دلیل است که ابزارهایی مانند VAR وجود دارد که باید به برگزاری رقابت عادلانه تر کمک کند و نه برعکس. دیروز چندین صحنه بحث برانگیز وجود داشت، اما در بین همه آنها یک شوت برجسته بود و می توانست نتیجه دیدار نهایی را تغییر دهد. به عنوان یک باشگاه، ما می‌خواهیم آنچه اتفاق افتاده را تأیید کنیم و به همین دلیل به شما اطلاع می‌دهم که ما در باشگاه بارسلونا بلافاصله از هیئت داوران فنی و فدراسیون فوتبال اسپانیا می‌خواهیم که تمام تصاویر و فایل‌های صوتی تولید شده در هنگام ضربه گل را در اختیار ما قرار دهند.

 

 

او همچنین گفت :

اگر پس از آنالیز این مدارک، باشگاه متوجه شود که در قضاوت ضربه اشتباهی رخ داده است - که ما معتقدیم همینطور است  - تمام اقدامات لازم را برای برگزری مجدد  و اقدامات قضایی لازم برای این گل قانونی انجام خواهیم داد. ما خواستار یک بازی مجدد هستیم، همانطور که قبلا در یک بازی اروپایی اتفاق افتاد.

 

او در پایان گفت :

اعضای بارسلونا، این موضع در مورد باشگاه تصادفی  نیست، بلکه اقدامی است که باید با توجه به شرایطی که در آن دچار کمبود حفاظت شده ایم و از تصمیمات نادرست آشکاری که مستقیماً به ما آسیب می زند، اعتراض کنیم و موارد دیگری که به نفع رقیب ما در این فصل بود که با هم این تفاوت را در امتیازات را میتوانیم ببینیم .

بارسلونا رئال مادرید
گفتم تو پست قبلیم مسی همیشه تا اخر دقیقه تا وقتی سوتو داور بزنه میجنگه تو زمین.جلو رئال که دیگه میشد یه کوه اتیش.هر چقدر خطا میکردن روش میزدنش به یه ورشم نبود بلند میشد بازیشو میکرد انگار نه انگار.بابا مگه این همه پوز این بازیکنایه جونو نمیدن پس چرا انقدر گوشت کوبن.چرا حالیشون نیست نباید سر سوزنی شل بگیرن بازیو که بد میخورن.یامل گل زد قیول نکردن ناداوری بوده همه اینا درست اما بازیکنایه بارسا چرا باید فکر کنن بازی تمومه وقتی داور هنوز سوت نزده و تو ثانیه های اخر گل بخورن.
بابا کم زر زر کن.ببین رئیس باشگاه بارسا چ خریه که دلشو خوش کرده مدرک ببره قبول کنن بازی رو تکرار کنن.چرا چون یه بازی تو اروپا اینجوری تکرار شده.اخه حماله احمق اولین باره مگه رئال با ناداوری بارسا رو میبره.تو تمامشونم همین حرفا بوده تهش هیچ کسی هیچ غلطی نکرده.تو بازی که مارسلو واضح کوبوند تو صورت مسی و دهن و صورتشو داغون کرد و داور باید اخراجش میکرد اخراجش کرد.اما مسی مثل همیشه کم نیاورد با اون وضعش تو بازی موند تا اخرین دقیقه تا اخرش کارشو کرد مثل همیشه رید به هیکل کل باشگاه رئال با گله محشرش.
برنابیو شون نه خط دروازه داره نه یه دوربین درست
بیانیه کامل من راجب الکلاسیکو
شماباگدابازی میخواین نتیجه بگیرید این نشدنیه باید مهره بخریدهمین
اصلا خیلی عجیبه آدم شاخ در میاره همین پنالتی واسکز رو نگاه کنید بالا فیلمش هست چه تمارضی میکنه قبل از این که پاش بخوره به کوبارسی خودشو داره پرت میکنه زمین قشنگ دقت کنید اصلا کاری به توپ نداره یه لحظه میاد شیرجه بزنه و بعد خودش پاش رو میزنه به کوبارسی اصلا کوبارسی راهشو صد نکردچون که با هاش خیلی فاصله داشت خیلی عجیبه آخه چطور این صحنه var نرفت داور بلافاصله پنالتی گرفت تو هر بازی که یه صحنه پنالتی یا گلی رخ میده یه تایمی همه چی رو برسی میکنن و وقتی var اوکی داد ضربه رو میزنن
حرف فوق حقی زده وی ار اومده اشتباهات به داور بگه و باز بینی کنه نکه هر موقع دلشون خواست برسی کنن هر موقع نخواستن نه خدا لعنتتون کنه که تکنولوژی رو هم وسیله واسه مشروعیت بخشیدن به کثیف کاری و ناداوری هاتون استفاده میکنید تا برش سر پوش بزارین
خیلی زودتر از اینا باید پیگیر میشدید و فقط نشستید تا امثال پیریز به باشگاه تهمت بزنن
فک کن باشگاهی پول نداشته باشه خب،
بعد هوادارانش از باشگاه بخوان بهترین بازیکنان و مربی رو بخره،
نتیجه:
😕
این هر چی نداشته باشه زبونو خوب دار.
لاشورتا جان تو خودتم کم نریدی به باشگاه بدترین کارتم این بود که اون دکو‌ آوردی کردی مدیر ورزشی تیم الان بجای حرف زدن برو عمل کن وگرنه خودتم دست او دکو‌ بی مصرف بگیر دو نفری برین الان دیگ کم کم حس میکنم پیکه بیاد بهتره اون حداقل جاهطلبه یاغیه حداقل دیگ الکی حرف نمیزنه وعده الکی نمی‌ده لاشورتا هم اگ میخواد بمونه باید تیم تقویت کنه اونم با بازیکنای تاپ......
در بازی زنده جلوی همه نامردی شد، بعد اونوقت بازی تکرار بشه؟
لاپورتا شعار انتخاباتیش تمدید مسی و آوردن هالند بود
هواداران بخاطر همین بهش رای دادن وقتی انتخاب شد مسی رفت و مشخص شد می‌تونستم بمونه لاپورتای شیاد بیرونش کرد
از روز اول با فریبکاری و خیانت رییس باشگاه شد
اصلا هر مربی بیاد با این ناداوری نمیشه جام گرفت چون ما تو 3 تا جام مستقیما با رئال رقابت می کنیم.
متاسفانه این مرد نیست فقط لب و دهنه فقط حرف بلده فقط زر میزنه دیگه هیچی اول این باید بره با دکو بعد یه نفر توانا بیاد برا تیم تصمیم بگیره واقعا این خودش مشکله یه شومن تمام عیار
بهترین کار :
به مربی های دو تیم مثل والیبال اجازه درخواست وی ای آر داده بشه ( مثلا سه بار دو طول بازی )
هر جا هم داور خودش شک داشت خود داور درخواست وار کنه و بره چک کنه
فوتبال رو به کثیفی داره میل میکنه
افتضاحی به اسم لالیگا بعد از غزه لالیگا حال روز خوبی نداره
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.