پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

پیام بارسلونا به پاری سن ژرمن درباره لامینه یامال

کد خبر : 146186  |  زمان ارسال : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403

روزنامه اسپورت در گزارشی به علاقه پاری سن ژرمن به لامینه یامال پرداخت.

 

طبق گزارش, لامینه یامال نه برای فروش است و نه مذاکره ای بر سر او انجام خواهد شد. پیام بارسلونا به باشگاه فرانسوی کاملا واضح بوده و هیچ مذاکره ای با آنها بر سر کاهش مبلغ خرید یامال انجام نخواهد شد.

 

اصرار پاری سن ژرمن برای خرید لامینه یامال از بارسلونا

 

" لامینه یامال هرگز به مسی نمیرسد "

 

 

بارسلونا از طریق خورخه مندس ایجنت این بازیکن از علاقه پاری سن ژرمن اطلاع یافته اما همانطور که چند هفته قبل نیز درها را به روی این انتقال بسته بود در حال حاضر نیز تغییری در تصمیم باشگاه صورت نگرفته است.

 

علاقه باشگاه فرانسوی به یامال مرتبط با فرار امباپه از پاری سن ژرمن است و آنها بدنبال پروژه جدیدی با یک ستاره جدید هستند. بنابراین یامال مورد توجه این باشگاه قرار گرفته است.

 

بارسلونا اگرچه نیاز به فروش بازیکن دارد اما خط قرمز هایی مشخص شده و بارسلونا از آنها عبور نخواهد کرد. فروش یامال با هر قیمتی توسط بارسلونا در نظر گرفته نمیشود.

 

 

قرارداد یامال با بند 1 میلیارد یورویی تا تابستان 2026 معتبر است اما همچنین باشگاه بارسلونا یک قرارداد خصوصی نیز با این بازیکن تا سال 2030 تنظیم کرده است که پس از 18 سالگی فعال میشود. در بارسلونا اصرار دارند که این بازیکن در فصل آینده نیز در تیم اصلی بازی کند.

 

از طرفی یامال نیز نمیخواهد بارسلونا را ترک کند. ژاوی با تلاش های خود او را تبدیل به یکی از اتفاقات هیجان انگیز فصل کرده و یامال نیز میخواهد به رشد ادامه دهد و متقاعد شده شرایط بارسلونا برای او بهترین است.

 

اسپورت همچنین مدعی شده پیام بارسلونا به پاری سن ژرمن آنقدر قوی بوده که باشگاه فرانسوی اکنون خرید یامال را غیرممکن میداند.

 

اگه مادر دمبله،امباپه،حکیمی،بارکولا،تناس
رو با ۱۵۰ میل بدید شاید ۲ ماه قرضی
خودم ازطرفدارای افراطی لاماسیام ولی بهم حق بدین چشمم ترسیده دیگه..!! ۲۰۰ میلیون برای یامال (هرچقدرم استعداد نابی باشه) رقم کمی نیست ، منطقی باشین ما نیاز به ۴ خرید اساسی برای رقابت با رئالی که امباپه هم قراره بهش اضافه شه داریم و فروش یامال + دیونگ میتونه بودجه ای حدود ۲۸۰ میلیون یورو در اختیار باشگاه بزاره.."
نیکو ویلیامز 》50
آلفونسو دیویس 》60
مارتین زوبیمندی 》60
برناردو سیلوا 》50
یامال حداقل عاقله ولی کاش به جای شرکت فقط توی یورو به جاش فقط توی المپیک شرکت میکرد اونجا صدمات کمتره و با سن و سال خودش بیشتره یورو سطح اش خیلی بالاتره ولی خب یامال آینده داره
کوبارسی فورت یامال فرمین گاوی و...
اینا همه اینده ساز های بارسان ؛ ما که پولی نداریم بازیکن بخریم پس بهتره دلمون رو به همین بازیکنای اکادمی خوش کنیم
سلام
تو این چند بازی آخر فصل اگر من بودم دیگه یامال رو فیکس نمیذاشتم! توی ۱۶ سالگی وقتی تابستون دوتا جام مهم یورو و المپیک هست و این فصل برا ما تقریبا از دست رفته و یامال هم این همه بازی کرده چه لزومی داره فیکس بشه؟!
از روکه هم خیلی بیشتر استفاده میکردم و همینطور استراحت گندوغان رو هم بیشتر میکردم و پدری هم نهایتا ۶۰ دقیقه باید بازی کنه
۱میلیارد یورو برای ناصر که پولی نیست🗿
وینگر سرعتی یا تکنیکی خیلی کمیاب نیست ولی همشون تاثیرگذاری مثل یامال رو ندارن
از مغزش هم خوب استفاده میکنه
شاید در حد مسی نباشه اما مثل مسی باید بدون قیمت باشه برای باشگاه
ریسک بزرگیه
آینده معلوم میکنه که این تصمیم درست بوده یا ن
امیدوارم درست بوده باشه و بهترین بازیکن جهان شه
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.