پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

در مسیر جانشینی ژاوی : قرارداد رافا مارکز تمدید میشود

کد خبر : 146191  |  زمان ارسال : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403

به گفته بونا آلمانی اسپورت، بارسلونا به رافا مارکز سرمربی تیم B خود پیشنهاد داده است که قرارداد خود را تا سال 2025 یک ساله تمدید کند.

 

مارکز همچنین از احتمال جانشینی ژاوی مطلع شده است، در صورتی که بازیکن تیم اول به تصمیم خود برای جدایی در پایان فصل پایبند باشد.

 

داروی ضد افسردگی بارسلونا

 

بارسا کاملاً به مارکز اعتماد دارد که اعتقاد بر این است که در سه سال گذشته در بارسا اتلتیک کار قابل توجهی در پرورش جوانان در بارسا انجام داده است.

 

درخواست هانسی فلیک از بارسلونا

 

مارکز به عنوان یک "بله " شناخته می شود و تحسین بسیاری از اعضای هیئت مدیره باشگاه را برانگیخته است. به همین دلیل است که بسیاری از آنها او را بهترین گزینه برای جانشینی ژاوی می دانند.

 

برای آنهایی که به رافا مارکز شک دارند..

 

در روزهای آینده، بارسا یک جلسه حساس با ژاوی برگزار خواهد کرد و او شرایط خود را برای ماندن در کار خواهد گذاشت. منابع می گویند که گفر شرایط سختی را درخواست خواهد کرد که اقامت او را تقریبا غیرممکن می کند.

بارسا به یه مربی خوب نیاز داره حالا نمیگم خیلی خوب ولی در حد خوب تا وضعیت مالی باشگاه خوب بشه و بتونیم یه مربی درست حسابی بیاریم
این حرفا که خیلیاتون میزنید رو اون موقع راجب پپ هم خیلیا میگفتن. تازه پپ یه سال بیشتر تو بارسا ب نبود. من خودمم موندن ژاوی رو ترجیح میدم. ولی راجب مارکز قضاوت الکی کردن کار بچه سال هاست. همین ژاوی قبل بارسا مربی السد بود که چپ و راست پرسپولیس میزدش. اومد بارسا در مجموع بد کار نکرد. شانس دادن به مارکز بعد از ژاوی با وجود در دسترس نبودن مربی تراز اولی مثه پپ یا کلوپ کار غلطی نیست. خدارو چه دیدی شاید بشه یکی مثه ژابی آلونسو یا پپ
بارسا دنبال مربی ای هستش که بلد باشه از جوون های لامسیا استفاده که مارکز بخاطر سابقه تو بارسا اتلتیک خوب بلده اینکار رو
شاید هم بخاطر همینه برای فلیک تردید دارن
کاش میشد مربیارو هم قرض داد😂
لاقل میدیدیم این بیشرف چی حالیشه.
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.