بارسلونااسپانیاانگلیسآرژانتینیورو 2024کوپا آمریکا 2024
داغ تــرین ها#یورو_2024#کوپا_آمریکا

کنفرانس ژاوی: شعارها علیه رئیس را دوست نداشتم. میخواهم با لاپورتا ملاقات کنم

کد خبر : 147038  |  زمان ارسال : یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

کنفرانس مطبوعاتی ژاوی دقایقی پیش به پایان رسید. هر چند دقیقه این صفحه را برای خواندن مطالب جدید رفرش کنید.

 

به هدف رسیدیم

تحلیل من از بازی امروز مثبت است. آنها بدنبال دفاع بودند اما ما موقعیت هایی ساختیم و موفق شدیم. تیم در کل احساس خوبی داشت. ما بارسلونا هستیم و اگر قهرمان نمیشویم حداقل باید دوم شویم.

 

پدری:

زدن گل بهترین کار برای افزایش اعتماد به نفس است و اگر 2 گل بزنید که فوق العاده میشود. او نیاز به تداوم این وضعیت دارد و باید ریتم و پویایی خود را که بعد از مصدومیت از دست داد دوباره بدست بیاورد. این برای او خوب است.

 

لامینه یامال:

در 16 سالگی تیم و هرکسی میداند که وقتی توپ در اختیار اوست قرار است اتفاقاتی رخ دهد. ما در مورد بازیکنی صحبت میکنیم که برای حال و آینده مهم است. از داشتن او لذت میبرم و از او مراقبت میکنم تا سال ها در این سطح باشد.

 

جلسه با لاپورتا؟

به انجام آن اصرار دارم و پیامم همان است. اگر خبری شود مثل همیشه میگویم. اگر امروز او را نبینم, فردا و اگر فردا نشود پس فردا..

 

تماس مستقیم با او؟

آخرین گفتگوی من با لاپورتا بعد از بازی با آلمریا بود که حضور نداشت اما برای برد پیام داد و گفت برویم رایو را هم شکست بدهیم.

 

جلسه با لاپورتا؟

به انجام آن اصرار دارم و پیامم همان است. اگر خبری شود مثل همیشه میگویم. اگر امروز او را نبینم, فردا و اگر فردا نشود پس فردا..

 

تماس مستقیم با او؟

آخرین گفتگوی من با لاپورتا بعد از بازی با آلمریا بود که حضور نداشت اما برای برد پیام داد و گفت برویم رایو را هم شکست بدهیم.

 

 

شعارها:

اینکه هواداران علیه افرادی چه رئیس و چه بازیکن سوت میزنند را دوست ندارم. از هوادارانی که حمایتم کردند سپاسگزارم. من همیشه به اتحاد در باشگاه فکر میکنم. من عضوی از این خانواده هستم و شعارها علیه رئیس را دوست نداشتم.

 

همه متحد هستید؟

بله همینطوره. 3 هفته پیش هم درباره اتحاد و پروژه و جاه طلبی هایمان گفتیم. برای من اصلا چیزی تغییر نکرده و مهم نیست مردم چقدر می نویسند یا درباره اش حرف میزنند. من برای فصل آینده جاه طلبی و اشتیاق زیادی دارم.

 

فصل چطور بود؟

فکر میکنم پیشرفت هایی داشتیم اما در بازی ها و لحظات کلیدی رقابت نکردیم و شکست خوردیم. اما در نحوه بازی پیشرفت کردیم. حالا بهتر حمله میکنیم و موقعیت های بیشتری میسازیم. اما امسال اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و بازی ها را باختیم.

 

سکوت لاپورتا؟

باید حرف بزنیم. من آرام هستم. با دکو و با یوسته صحبت کردم و آنها آرامش را به من منتقل میکنند.. کسی دیگر چیزی به من نکفته است.

 

 

بارسلونا رایو وایکانو
گوه خوردی دوست نداری ما داریم از تو حمایت می کنیم
بنازم ژاوی ریشو قیچی دست خودته. ایشالا که گاوی هم برگرده تا ما دیگه نگرانییی از نظر هافبک نداشته باشیم .البته ما الان فقط یک هافبک دفاعی میخوایم که من خودم به کیمیش علاقه‌مندم. امیدوارم سال دیگه جوونامون تجربشون بیشتر شده باشه و قهرمان لیگ قهرمانان بشیم
حقیقت تلخ

اگه ۲ تا الکلاسیکو رو می‌بردیم

قهرمان ما بودیم.....
حق با تو هست...
شعار ها باید علیه خودت بود...
کسایی که به ژاوی میگن تشاف باید خجالت بکشن تو این وضعیت تیم ژاوی با موندنش یا حتی اومدنش فداکاری بزرگی رو برای بارسلونا انجام داده
خوشم میاد ژاوی آدم با سیاستیه. آقای ژاوی میدونم این پیامو نمیبینی ولی شرمنده که پشتتو خالی کرده بودم.❤💙❤💙❤💙❤ یادم دادی رفیق روزای خوب نباشم.
ولی اگر مهندس رو اخراج کنه لاپورتا خودش رو بیشتر از همه خراب کرده و همه بهش میخندن چون یادمه توی اخرین صحبتاش بعد از اینکه اعلام کردن ژاوی فصل دیگه هم هست گفته بود ثبات مهم ترین چیز برای تیم و پروژس
ژاوی در یک کلام😘😘.عاشقشم .اگه مثل ریال حمایت داورا رو داشت الان صدر بودو خیلی دست نیافتنی.تو این شرایط فشار عجب ارامشی داره.مرحبا سردار بارسا.بمان که فصل اینده شروع پرواز تو با تیم بارسا و هواداراست
چقدر این بشر تو داره برعکس لاپورتا اصلا به رسانه ها کد نمیده 💖
کوه تعصب دوست داشتنی
اگه تو بازی رئال اون افتضاح داوری نبود الان خیلیا ازش تعریف میکردن
معلومه از این تیکش‌ که گفته لاپورتا ملاقات خواهم کرد لاپورتا اونا سر کار گذاشته تا بعد اینکه دوم شدیم بهش بگه اخراجی ولاپورتا به غیر از اینا حتی بهش زنگم نزده و پیام داده


رئال واردید، رئال واردیده، فرقی نداره کی داور باشه
اگه دارن بازی هارو میبازن، بدون داورا کارشون تعطیله

اول شدن رئال هم تقصیر ژاوی نیست
تقصیر داوران بود که ۱۴ امتیاز تقدیم کردن
وگرنه صدر بودیم
حامی ترشتگن @rastin88
یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
#fios #رباخواران #The_best تفاوت رئال بدون وار و با وار اینه👇
از داشتن او لذت میبرم و از او مراقبت میکنم تا سال ها در این سطح باشد.

کی دلسوز تر از ژاوی برای این جووناست؟ خودش این استعداد هارو معرفی کرد خودشم بهتر از هرکسی می‌تونه اینارو به اوج برسونه
چه تعويض هايي كرد فليكس 1 پاس گل
آراخ 1 پاس گل
پدري 2 گل
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.