بارسلونااسپانیاانگلیسآرژانتینیورو 2024کوپا آمریکا 2024
داغ تــرین ها#یورو_2024#کوپا_آمریکا

قانون امباپه را تباس اجرا کرد!

کد خبر : 147724  |  زمان ارسال : شنبه 19 خرداد 1403

خاویر تباس رئیس لالیگا با مصاحبه خود درباره امباپه بار دیگر به طرفداری از رئال مادرید متهم شد. هواداران بارسلونا به موضع گیری اخیر تباس درباره رئال مادرید و امباپه واکنش نشان دادند.

 

یک بروزرسانی درباره قانون امباپه

 

خاویر تباس: من دستمزد بازیکن بارسلونا افزایش دادم

 

 

تباس درباره اینکه آیا انتقال امباپه مشکلی برای رئال مادرید ایجاد میکند یا نه گفت:

نه. من اکنون تمام اطلاعات مربوط به کنترل مالی رئال مادرید را ندارم اما تا جایی که میدانم رئال وضعیت اقتصادی عالی دارد و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

دستمزد امباپه؟

چیزی که او در پاری سن ژرمن دریافت میکرد خارج از عرف بازار بود اما مطمئنم چیزی که در رئال مادرید دریافت میکند کاملا منطبق بر بازار است.

 

یک هوادار بارسلونا در واکنش نوشت:

آقای تباس توضیح دهید چرا رئال مادرید میتواند امباپه را با دستمزدی بسیار کمتر از پاری سن ژرمن جذب کند اما بارسلونا نمی توانست قرارداد مسی را با دستمزدی بسیار کمتر تمدید کند. آیا این مصداق طرفداری از مادرید نیست؟

 

گفتنی است تباس مدتی قبل فاش کرد که شخصا به دستمزد ژائو فلیکس در بارسلونا ورود کرده و آن را افزایش داده است زیرا به اعتقاد او دستمزد فلیکس کمتر از ارزشش در بازار بوده است.

یا حمایت مستقیم یوفا داره یا هم کار غیر قانونی انجام نمیده آخه مگه میشه تو مهد دموکراسی حرکت به این تابلوی بزنه جرمی انجام بده کسی کاریش نداشته باشه؟ اونم جای که رئیس فدراسیون بابت بوسیدن بازیکن نزدیک زندان رفتنشه
یعنی تباس مادر تو و پدر تو جدت رو مادر مادربزرگت رو دارو ندارت و قوانینت رو هفت جدت رو امباپت رو ...
هر چی میخوام فحش ندم نمیشه
سگ کصافت مادریدی به همراه مافیا پرز دست به یکی کردن که بارسا رو بدبخت کنن ولی نمیدونن بارسا باشگاهی هست که همه بازیکنا و مردم عاشقشن❤️💙❤️💙
سگ رید توقیافه ت عن فیص شقیقت به درد نشانه گذاری توسط چیزخرمیخوره
خب وقتی مدیر بی بخاری مثل لاپورتا داشته باشیم حقمونه یکی مثل تباس این بلا رو سرمون بیاره
از نظر تباس رئال همزمان میتونه امباپه و هالند و کین و دی بروینه و دو جین ستاره دیگه رو جذب کنه بدون هیچ محدودیتی اما بارسا باید وصیغه بزاره برای ثبت قرارداد اینیگو مارتینز!!!
تا جایی که میدونم رئال هم حدود یک میلیارد یورو بدهی داره و هر سال هم داره کلی پول خرج خرید بازیکن و دستمزدشون میکنه
میشه توجیه کرد که رعال این سه ساله دوتا چمپ گرفته و یه بارم تا نیمه نهایی بالا اومد. بارسا دوسال متوالی مرحله گروهی حذف شد و یه بارم تا یک چهارم اومد. ما تو این سه سال یه لالیگا و یه سوپرکاپ فقط بردیم اما رعال دو لالیگا و یه کوپا و دو سوپرکاپ به علاوه دوتا چمپ. واران و کاسمیرو رو با 70 و 50 میلیون به یونایتد فروخت به علاوه حقوق نجومیشون ذخیره شد. بنزما با حقوق زیاد رفت. باید قبول کنیم که از این لحاظ ما خیلی از اونا عقب تر بودیم تو این چند سال.
ویسکا بارسا ویسکا کاتالونیا ❤🫂💙
پوتا ماردید
من حقیقتا قبل اینکه این متن رو بخونم نظر خودم رو گفتم .
چقدر سر فیلیکس بارسا رو اذیت کردی که گفتی باید نزدیک دستمزد قبلیش باشه . ۴۰۰۰۰۰ هزار یورو رو ۴ میلیون ثبت کردی . خاک بر سرت کنن مرتیکه بی شرف . اون روزی که تو از این لیگ گم بشی و بری اون روز قطعا یکی از روزای خوب بارساست .
آقای تباس میشه بفرمایید چطوری میشه که بارسا باید واسه قرارداد بستن با مسی و فیلیکس نزدیک به اون دستمزد قبلیشون به اونا پیشنهاد جدید بده ولی رئال میتونه با رقم خیلی خیلی کمتر با امباپه قرارداد ببنده ؟!! . اونم در حالیکه تو پاریس نزدیک ۱۰۰ می‌گرفت و اینجا نهایت ۳نصف اون مبلغ
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.