بارسلونااسپانیاانگلیسآرژانتینیورو 2024کوپا آمریکا 2024
داغ تــرین ها#یورو_2024#کوپا_آمریکا

"بارسلونا من را نخواست"

کد خبر : 148309  |  زمان ارسال : یکشنبه 3 تیر 1403

آلخاندرو گریمالدو بازیکن لاماسیایی بایر لورکوزن در گفتگو با موندو دپورتیوو که در اردوی اسپانیا در یورو 2024 انجام شد به مسائل مختلفی پرداخت و به بازگشت خود به بارسلونا پاسخ داد.

 

پاسخ آرائوخو به تمدید قراردادش با بارسلونا

 

" ممکن است به بارسلونا برگردم"

 

ترکیب رویایی بارسلونا با هانسی فلیک در فصل آینده

 

 

نام شما بارها با بارسلونا پیوند خورده:

خب من قراردادم پارسال تمام شد و بارسلونا همیشه فرصت عالی و جذابی برای من است اما در این مورد بارسلونا نخواست روی من حساب کند چرا که آنها مدافعان بزرگی داشتند.

 

شما هنوز هم بارسلونا را خانه خود می دانید:

من آدم کینه توزی نیستم و احساس بدی ندارم. تمام آن سال هایی را که در بارسلونا گذراندم باعث شده اکنون اینجا باشم و از بازیکنی که هستم خوشحالم و واضح است که اعتبارش به آنها تعلق میگیرد.

 

وضعیت فعلی بارسلونا را چطور می بینید؟

در حال حاضر آنها مربی جدیدی دارند که میتواند چیزهای جدیدی برایشان به ارمغان بیاورد. بارسلونا در سال های گذشته به خصوص از نظر مالی شرایط بدی را سپری کرده اما فکر میکنم وضعیت آنها رو به بهبود است. لاپورتا کارهای بزرگی انجام میدهد و فکر میکنم بارسلونا را به چیزی که بود باز میگرداند و دوباره بارسلونا برای لیگ قهرمانان خواهد جنگید.

بارسا باعجله با آلونسو تمدید کرده بود ومتاسفانه گریمالدو که رایگان هم بود بخاطر سیاست های اشتباه در جذب بازیکن از بارسا دور شد حالا باید افسوس بخوریم جند سال پیش که توی بنفیکا بود بارسا اونوقت میخواست با ۳۰ میلیون جذبش کنه وبنا به دلایلی لغو شد ولی حالا که مفت بود پسش زد خیلی عجیبه
بازیکن باید مثل گریمالدو باشه تا باشگاه به برگشتش فکر کنه نه مثل فاتی که رفته و بخاطر اینکه میدونه قرارداد داره تلاش نمیکنه
این اصلا تو لورکوزن تو دفاع راست نیست اونی که میگه این و فیرمیپوینگ این دوتا مدافع چپ و راستی هستن که یه خط جلوتر بازی میکنن عملا وینگ بک هستن . بدرد بارسا نمیخوردن تو دفاع شیش میزنن . مثل کانسلو .
معلومه بارسا به دردش نمی‌خورد
طرف نیم سال توی آکادمی خراب شده رئال بازی میکنه و مثل آشغال پرتش میکنن بیرون ولی تا آخر کریرش از آرزوش برای بازگشت میگه اونوقت بازیکن های ما که از شیرخوارگی توی لاماسیا بودن ذره ای تعصب ندارن و میگن اگه رئال بهمون پیشنهاد بده با کله میریم مثل همین گریمالدو و اولمو و ...
لعنط به مربی این ستاره رو مجانی نخواست رفت ب آلونسو اشغالی و مارتینز با حقوق فضایی بست
خوب ما بالده داشتیم تو اون پست:/
نمیتونستیم که جووونه در حاله رشد رو بزاریم نیمکت کل فصل
مدیریت درست داشتیم الان تورام و گریمالدو لوکاس برگوال آلوارز تو تیم بودن هرچی ضربه خوردیم از خودی بود🗿💔💔💔
حماقت های نقل و انتقالاتی بارسلونا تمومی نداره نمونش امباپه گریمالدو فران تورس و….
حیف که برای اینکه الونسو بود گریمالدو نیومد درواقع نخریدنش بعد الونسو کل فصل رو مصدوم شد کانسلو رفت جاش توی تموم بازیای سرنوشت ساز سوتی داد و….
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.