داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

والنسیا ۲ ۰ بارسلونا
اولین شکست کیکه ستین !
1

پاسخ گواردیولا به وجود بند جدایی یک طرفه

پپ گواردیولا
ما در شبکه های اجتماعی :
پپ گواردیولا
کد خبر : 96342  |   زمان ارسال : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
چنین چیزی صحت ندارد

اختصاصی بارسا نیوز - پپ شایعات اخیر را رد میکند.

 

طبق گزارش اسپورت ، امروز برخی منابع گزارش دادند که در قرارداد پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی یک بند وجود دارد که میتواند به صورت یک طرفه جدا شود اما پپ این مسئله را تکذیب کرد. در حال حاضر سیتی خود را برای دیدار یکشنبه مقابل آرسنال آماده میکند.

 

آیا چنین بندی در قرارداد من وجود دارد :

خیر ، چنین چیزی واقعیت ندارد. در هفته های گذشته در مورد اهدافم با مدیران باشگاه صحبت کردم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جان
جان (جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸)
۸ ۷
پپ هم فک کنم با سیتی تمدید کنه
بلوگرانا۲۲
بلوگرانا۲۲ (جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸)
۸ ۵
حیف حیف و صد حیف که بهترین مربی جهان نیست که باهاش بتونیم بیشتر از هنر نمایی های کینگ لئو مسی لذت ببریم
جدیدترین ها
آرتتا خطاب به بارسا : من ۱۰۰ درصد اوبامیانگ را میخواهم ! فعالیت بعدی بارسا در بازار نقل و انتقالات ممکن است بازهم فروش یک بازیکن باشد ! در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل و انتقالات زمستانی : نگاهی به آخرین گزینه های بارسا برای جانشینی سوارز بعد از قطع مذاکرات بارسا و والنسیا تیم آرسنال قیمت اوبامیانگ را تعیین کرد ! در مذاکرات بارسا و والنسیا چه گذشت ؟ : یونایتد بلای جان بارسا شد ! اقدام جالب ستین در تمرینات یک شنبه : او اشتباهات بازیکنان را با یک روش خاص به آن ها نشان داد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا ( بخش دوم ) : سوارز بخواهد تمدید میکنیم / پروژه نوکمپ جدید بزودی شروع خواهد شد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا : درباره نیمار فعلا تصمیمی نگرفته ایم / قرارداد مسی باید تمدید شود ! انتقال آبل رویز به اسپورتینگ امروز نهایی میشود جنب و جوش برای رودریگو مورنو ( عکس ) ویژه نقل و انتقالات : نام های زیاد برای پُست مهاجم , شرایط باشگاه و مذاکرات دشوار ! رودریگو نه ( عکس )
مشاهده موارد بیشتر...