داغ ترین ها : بارسلونا و ویکتوریا پلزن , بارسلونا و بایرن مونیخ , بارسلونا و اینترمیلان , لیگ قهرمانان اروپا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۰ الچه
پایان : باز هم لواندوفسکی !
1

دومین معضل اتلتیکو برای حفظ گریزمان از چنگ بارسلونا

آنتوان گریزمان - Antoine Griezmann
ما در شبکه های اجتماعی :
آنتوان گریزمان و لوئیس سوارز
کد خبر : 76789  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
فقط بند آزاد سازی کاهش نمی یابد.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، آنتوان گریزمان که بابت تحریم نقل و انتقالاتی اتلتیکو مادرید بند آزاد سازی او از 100 به 200 میلیون یورو افزایش یافته بود، شاهد افزایش دستمزد خود نیز از 12 به 15 میلیون یورو نیز بود که حالا همه چیز به حالت قبل باز می گردد.

 

گریزمان از ابتدای تابستان 2018 نه تنها بند آزاد سازی اش به 100 میلیون یورو بازخواهد گشت بلکه دستمزد او نیز به حالت قبل بر می گردد که این معضل دیگری برای باشگاه اتلتیکو مادرید جهت متقاعد کردن مهاجم فرانسوی خودشان جهت ماندن باتوجه به علاق بارسلونا است.

 

بزرگ ترین معضل اتلتیکو بند آزاد سازی 100 میلیون یورویی او خواهد بود که پس ازانتقال نیمار دیگر بند گرانی نیست و توافق 200 میلیون یورویی با دستمزد 15 میلیون یورویی فقط تا ابتدای تابستان خواهد بود و دستمزد آنتوان چیزی در حدود کمتر از 4 میلیون یورو کاهش خواهد یافت.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کاتالونیا
کاتالونیا (پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶)
۲۸ ۹
نمیدونم گریزمان و میخان کجای سوراخ نیمکت بزارن خدا میدونه ایا دون اندرس رو میخاید نیمکت نشین کنید یا دمبله قیمتی رو؟ حالا هم که دارن از دمبله بد میگن هیمن طوری هم که از مصدومیت طولانی مدت برگشته چقدر خوب استارت میزنه دریبل میکنه به وقتش گل هم میزنه و هم ماهم میدونیم بااستعداد هستش وبدردمون میخوره و کسشر پشت کسشر که گریزمان بیاد و فلان!ارتور هم که اومد از نظر من گومزو دنیس رو بفروشن و کارلس النا بیاد بالا پائو رو هم که داریم دیگه چی میخایم!الان تنها پرونده نقل و وانتقلات تیم باید خروجی لرد های تیم باشه و تیم فقط باید خلوت بشه