داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !

فهرست تمام مدیران باشگاه بارسلونا

مدیر فعلی
جوزپ ماریا بارتومئو فلورتا ( از 2014- )

او یک عضو از سال 1974 است و ریاست باشگاه بارسلونا را در تاریخ 23 ژانویه 2014 برعهده گرفت . او چهلمین مدیر تاریخ بارسلوناست .
 
نام از تاریخ تا تاریخ مجموع قهرمانی ها
 والتر وایلد 29 نوامبر 1899 25 آوریل 1901  
 بارتومئو تراداس 25 آوریل 1901 5 سپتامبر 1902  
 پل هاس 5 سپتامبر 1902 17 سپتامبر 1903  
 آرتور شوخ 17 سپتامبر 1903 6 اکتبر 1905  
 جوزپ سولر 6 اکتبر 1905 16 اکتبر 1906  
جولی ماریال 16 اکتبر 1906 11 نوامبر 1908  
 ریگه ویسنته 11 نوامبر 1908 2 دسامبر 1908  
 خوان گمپر 2 دسامبر 1908 14 اکتبر 1909  
اتو گملینگ 14 اکتبر 1909 17 نوامبر 1910 1
 خوان گمپر 17 نوامبر 1910 30 ژوئن 1913 2
 فرانچسکو د ماکسو 30 ژوئن 1913 30 جولای 1914  
 آلوارو براستا 30 جولای 1914 29 سپتامبر 1914  
خواکیم پریس د وارگاس 29 سپتامبر 1914 29 جولای 1915  
 رافائل لیپورتو 29 جولای 1915 25 ژوئن 1916  
 گاسپارد روسی 25 ژوئن 1916 17 ژوئن 1917  
 خوان گمپر 17 ژوئن 1917 10 ژوئن 1919  
 رایکارد گرالز 10 ژوئن 1919 27 ژوئن 1920 1
 گاسپارد روسی 27 ژوئن 1920 17 ژوئن 1921  
 خوان گمپر 17 ژوئن 1921 29 جولای 1923 1
 انریک کاردونا 29 جولای 1923 1 ژوئن 1924  
 خوان گمپر 1 ژوئن 1924 17 دسامبر 1925 1
 ارکادی بالاگوئر 17 دسامبر 1925 23 مارس 1929 2
 توماس روسی 23 مارس 1929 30 ژوئن 1930 1
 گاسپارد روسی 30 ژوئن 1930 22 اکتبر 1931  
 آنتونی الیور 22 اکتبر 1931 20 دسامبر 1931  
 جان کما 20 دسامبر 1931 16 جولای 1934  
 استیو سالا 16 دسامبر 1934 27 جولای 1935  
 جوزپ سانیول 27 جولای 1935 6 آگوست 1936  
بر اساس کمیته مدیریت 6 آگوست 1936 6 می 1939  
 جان سولر 6 می 1939 13 مارس 1940  
 انریکه پینیرو 13 مارس 1940 10 جولای 1942 1
 جوزپ ویدال 10 جولای 1942 13 آگوست 1942  
 انریکه پینیرو 13 آگوست 1942 20 آگوست 1943  
 جوزپ آنتونیو 20 آگوست 1943 20 سپتامبر 1943  
جوزپ ویندرال 20 سپتامبر 1943 20 سپتامبر 1946 2
 آگوستو مونتال 20 سپتامبر 1946 16 جولای 1952 7
 انریکه مارتی 16 جولای 1952 22 سپتامبر 2953 3
 فرانسس میرو سانس 22 سپتامبر 1953 28 فوریه 1961 6
 انریک لائودت 28 فوریه 1961 17 جولای 1968 2
نارسیس د کارِراس 17 جولای 1968 18 دسامبر 1969 1
آگوستی مونتال کوستا 18 دسامبر 1969 18 دسامبر 1977 2
رایموند کاراسکو 18 دسامبر 1977 1 جولای 1978 1
جوزپ لوییس نونیزز 1 جولای 1978 23 جولای 2000 27
خوان گاسپارت 23 جولای 2000 12 فوریه 2003  
 انریکه مارتینز رینا 12 فوریه 2003 6 می 2003  
بر اساس کمیته مدیریت 6 می 2003 15 ژوئن 2003  
 خوان لاپورتا 15 ژوئن 2003 30 ژوئن 2010 12
 ساندرو روسل 1 جولای 2010 23 ژانویه 2014 6
جوزپ ماریا بارتومئو 23 ژانویه 2014 - 12

عکسی از مدیران بارسلونا بر دیوار موزه باشگاه

 

اطلاعات این صفحه از منابع معتبر و متفاوتی جمع آوری شده است . طراحی و کدنویسی اختصاصی می باشد لذا کپی از اطلاعات این صفحه بدون اطلاع به ما مجاز نمیباشد !