داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا , کفش طلا 2018 , جدول کفش طلا , بارسلونا و چلسی , چلسی و بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaDepor#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

ویژه : داور بازی امشب بارسلونا و بیلبائو زیر ذره بین !

بارسلونا - اتلتیک بیلبائو
Xبستن
...
بارسلونا - اتلتیک بیلبائو
کد خبر : 61270  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵  |   نویسنده : ایوب   |   تعداد بازدید : 1062
گیل مانزانو امشب بازی سختی در نیوکمپ خواهد داشت

اختصاصی بارسا نیوز - بارسلونا و بیلبائو امشب در نیوکمپ بازی حساسی را خواهند داشت اما فقط این بازی زیر زبین نخواهد بود . باتوجه به اشتباهات عجیب داوری در چند بازی بارسلونا هلیه این تیم قطعا امشب گیل مانزالو احساس راحتی در نیوکمپ نخواهد کرد .

 

به گزارش آس گیل مانزلو امشب در نیوکمپ شبی راحتی نخواهد داشت و قطعا زیرمیکروسکوپ خواهد بود  و باید دید شرایط داوری او چگونه خواهد بود . وی تا بدین جا 4 داوری در نیوکمپ برای بارسلونا داشته است که بارسلونا 2 پیروزی , 1 باخت و 1 تساوی داشته است . همچنین بیلبائو هرگز با داوری اقای گیل مانزلو در بیرون از خانه پیروز نشده است !

           


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید !
وارد شوید ثبت نام کنید
مسی دونا
به نظرم باید انریکه بیشتر روی داورتمرکزکنه تا بیلبائو داور مهارشه برنده ایم
کاتالان
ربطی نداره یه تیم با یه داور باخته یا نباخته در حقیقت هفتاد هشتاد درصد به عملکرد اون تیم ربط داره و شاید احتمالش هست حتی امروز ببره که امیدوارم نبره!
جوردی البا
به قیافش میخوره خیلی بد باشه امیدوارم انقدر به پنالتی متکی نشیم از این داورا چیزی بدست نمیاد خودمون باید عملکردمون خوب باشه
آخرین نظرات مطالب دیگر