داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , الکلاسیکو , ال کلاسیکو , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال بتیس ۴ ۳ بارسلونا
پایان : شکست تلخ در شب پراشتباه !
1

۳۰ دقیقه برای برنامه ضد چولویی!

دیگو سیمئونه - Diego Simeone
Xبستن
...
دیگو سیمئونه
کد خبر : 63017  |   زمان ارسال : شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لوئیز انریکه سرمربی آبی اناری ها به خوبی حساسیت دیدار مقابل اتلتیکو مادرید را درک می کند.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش مارکا، لوئیز انریکه پس از ناکامی تیمش در ارائه بازی مطلوب در دو دیدار اخیر تیمش را آماده اتخاذ تصمیمات جدید کرده است.

 

طبق گزارش، لوئیز انریکه در جلسه تمرینی امروز تیمش، نیمساعت قبل از آغاز تمرین و حضور بازیکنان در صحبت با دستیارانش به اتخاذ تاکتیک ضد چولویی پرداخت تا روی موضوعی تمرکز کند که بلای جانش تیمش در فصل جاری بوده است.

 

باتوجه به اینکه تیم لوئیز انریکه در بازی های فصل جاری به خوبی ضعف خود را به حریفان با ناتوانی در مواجهه با پرس شدید از مقابل دروازه تراشتگن و بازی سازی برای انتقال توپ نشان داده است، باتوجه به اینکه تیم دیگو سیمئونه در این زمینه متخصص است، لوچو تیم خود را با برنامه های ضد چولویی آماده مبارزه با تیم دیگو سیمئونه ملقب به چولو کرده است تا بتواند از این فشار جان سالم به در ببرد.

 

 

از این رو، وب سایت گل نیز اعتقاد دارد که انریکه باتوجه به ناکامی سیستم 3-3-4 به سیستم 1-3-2-4 روی خواهد آورد تا انریکه دست به دامان سیستمی شود که در دیدار مقابل پاریس سن ژرمن آن را در پارک دوپرنس برای رهایی از مشکلات اتخاذ کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر