داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , جام جهانی روسیه , مسی آرژانتین , مسی , جام جهانی , اخبار بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
2

پیشنهاد بارسلونا برای کوتینیو حالا یک نقشه است !

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 69649  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بارسلونا چوب نخواستن کوتینیو را می خورد

اختصاصی بارسانیوزگیلم بالاگ کارشناس و منبع قدرتمند خبری در گفت گو با اسکای اسپورتس اعلام کرد که اگر لیورپول روی تصمیم خود پافشاری کند بارسلونا باید فورا برای گزینه ای دیگر اقدام کند.

 

گیلم بالاگ که پیش از این نیز گفته بود که بارسلونا کوتینیو را تا قبل از خروج نیمار به شکل جدی نمی خواست و اقدامی برای جذبش نکرده بود که به همین دلیل زمان را از دست داد، بار دیگر گفت:

بارسلونا آمادگی از دست دادن نیمار را نداشت و تنها زمانی که نیمار رفت، کوتینیو اولویت اصلی خرید قرار گرفت. بارسلونا الان هم درحال پیگیری وضعیت سری به عنوان جایگزین کوتینیو با ناکامی در جذب او نیست چون به فکر خرید مارکو وراتی بودند و حالا بارسلونا نیاز به راه حل فوری دارد ولی به هر حال همه بازیکنان موردنظر خود را جذب نخواهند کرد.

بارسلونا برای لیورپول تا 7 عصر دیروز پس از رد سومین پیشنهادش مهلت تعیین کرد که لیورپول حتی پاسخ آن را نیز نداد و بنابراین این به معنای پایان این انتقال است. پیشنهاد سوم برای کوتینیو کسی چه می داند شاید چهارم و پنجم به بارسلونا کمک می کند تا در مورد اهداف خرید دیگر خود بهتر مذاکره کند چون در این صورت با کنار نکشیدن نماشی از خرید کوتینیو، قادر خواهند بود تا پیشنهادات کمتری را برای دمبله و سری و گزینه سوم خود دی ماریا ارائه دهند.

 

بارسلونا طبق گفته یورگن کلوپ، زمان را برای خرید کوتینیو با دیر اقدام کردن از دست داده چون قرمز های آنفیلد فرصت پیدا کردن جایگزین برای او را نداشته اند نکته ای که پیش از ادعای کلوپ گیلم بالاگ با اعلام تمایل نداشتن بارسلونا برای خرید کوتینیو تا قبل از خروج نیمار به آن اشاره کرده بود چون هر سه پیشنهاد بارسلونا پس از خروج نیمار بوده است و برنامه خرید بارسلونا روی وراتی بود.

 

بین اسپورت و جرارد رومرو نیز امروز یک روز پس از ادعای روز گذشته بالاگ اعلام کردند که شانس خرید کوتینیو برای بارسلونا کمرنگ شده است و بارسلونا از کوتینیو دور شده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
همیشه بارسا
همیشه بارسا (دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶)
۱۷ ۲
یعنی دیگه نمیشه خریدیش؟
درخشش مسی
درخشش مسی (دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶)
۱۳ ۱۶
نه تو دلت خوش باشه ...میخرنش
هم اینو میخرن هم دمبله و هم سری رو
به احتمال ۱۰۰ درجه
شیر
شیر (دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶)
۳۰ ۰
خدمت دوستان عزیز سلام ميگم و شب بخیر ...تا آخر نقل و انتقالات صبر میکنم ..اگر یار درست و حسابی خریدن که هیچ اگه نخریدن. .فقط از روی علاقه بازیها رو تعقیب میکنم. چون قهرمانی که خبری نیست .دوست ندارم باخت تیم مورد علاقه ام رو ببینم
پادشاه مسی۱۰
پادشاه مسی۱۰ (دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶)
۲۷ ۳
بارتومئو عوضی بیشعور
یعنی خدایا میشه این بره گم شه
تک تک اعضایی که به این بارتومئو رای دادن رو باید خفه کرد
این عوضی داره بارسلونا رو نابود می‌کنه

باور کنید این داره بارسلونا رو از عمد نابود می‌کنه
پوریا
پوریا (دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶)
۱۱ ۳
این گندای بارتومو عمدی نیست
فقط یکم گاگوله، بلد نیست مدیریت
اینم شکلک بارتومئو
کینگ
کینگ (دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶)
۷ ۰
هیچ موقعه سری نمی تونه جایگزین کوتینیو باشه کلا سبک بازیشون باهم فرق داره ، سری هافبک که زیاد نفوذی نیست
آخرین نظرات مطالب دیگر