داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : BarcaSevillaFC#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ والنسیا
پایان : صدر از دست رفت !
2

چراغ سبز ؛ جلسه مذاکره باشگاه لیورپول برای کوتینیو !

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 71630  |   زمان ارسال : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
اولین جلسه با مقامات لیورپول

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، بارسلونا حمله نهایی را برای جذب فیلیپه کوتینیو در ژانویه آغاز کرده به صورتی که کیا جورابچیان ایجنت کوتینیو پل ارتباطی باشگاه بارسلونا با لیورپول جهت مذاکره هفته آینده دست به کار شده است.

 

موندو دیپورتیوو از طریق منابع باشگاه اطلاع یافته است که کیا جورابچیان قصد دارد تا هفته آینده با مقامات باشگاه لیورپول ملاقات کند و ایده بارسلونا پیشنهاد اولیه 80 میلیون یورو نقد به اضافه 30 میلیون یورو متغیر است گرچه که بارسلونا می داند باید پیشنهاد خود را افزایش دهد.

 

باشگاه بارسلونا همچنین درنظر دارد تا با این واقعیت که کوتینیو نمی تواند در این فصل برای بارسلونا در لیگ قهرمانان بازی کند، هزینه انتقال او را کمی کاهش دهد و از سوی دیگر این انتقال را با بازار غیر قابل پیشبینی در تابستان آینده و افزایش هزینه انتقال ها موکول ننماید در شرایطی که اسکار گرائو از عدم مشکل خرید کوتینیو در ژانویه خبر داده است.

 

طبق گزارش، کوتینیو با تعهد باقی ماندن در انفیلد اجازه خروج در ژانویه را گرفته بوده است و به همین دلیل شورش نکرد هرچند که این ادعاها توسط منابع بریتانیایی و گیلم بالاگ رد شده اند.

 

با این حال تلاش باشگاه بارسلونا برای جذب کوتینیو متوقف نشده و با کیا جورابچیان و برتولوچی نمایندگان کوتینیو درارتباط هستند و والورده نیز قصد دارد تا تیمش را برای لالیگا تقویت کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فرانک جی آندروود
فرانک جی آندروود (جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶)
۱۹ ۲۰
اگ لازم ب خرید باشه بهتر ی هافبک مرکزی و ی وینگ چپ بگیرن چرا ک اگ مسی نوک و نقش بازیکن آزاد باشه ی وینگر نیازه،راشفورد کاملا مناسبه اگ چ از کین نمیشه گذشت،من مطمئنم اگ از تاتنهام بره فقط لباس دو تیم رئالو بارسارو میپوشه.
سینا1
سینا1 (جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶)
۲۵ ۱
جونم عجب به بر سرمذاکرشدن تاچهارماه پیش,که میگفتند نه نمیشه حالا بهترشد صلوات بفرستید دودیقه دیگه تکذیب نشه
آخرین نظرات مطالب دیگر