داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
3

انتقال ماسکرانو به ناراحتی پیکه بستگی دارد !

پیکه و ماسکرانو
Xبستن
...
ماسکرانو و پیکه
کد خبر : 74658  |   زمان ارسال : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
انتقال ماسکرانو بستگی به پیکه دارد .

اختصاصی بارسا نیوز - بارسلونا انتقال ماسکرانو را تا زمانی که موجب ناراحتی پیکه نشود متوقف کرده است . در بازی با سلتاویگو در نیوکمپ اتفاقی رخ داد که نشان میدهد بارسلونا در تلاش برای ماندن مدافع آرژانتینی است .

 

شب گذشته ماسکرانو 90 دقیقه کامل برای بارسلونا بازی کرد درحالی که او تازه از مصدومیت بازگشته است . در همین حال شاهد تعویض جرارد پیکه با توماس ورمائلن بودیم .

 

نه ورود یری مینا و درخشش اخیر ورمائلن هیچکدام نتوانست والورده را آرام کند .

 

در حال حاضر والورده مدافع جدیدی را خریداری کرده است . اومتیتی اما مصدوم است . والورده نگران است در چنین لحظات دلپذیری از فصل , اگر به دلایلی پیکه و اومتیتی در دسترس نباشند , او با خروج ماسکرانو هیچ بازیکن باتجربه ای نداشته باشد .

 

با این حال توافقاتی برای ماسکرانو با باشگاه چینی بدست آمده است اما هنوز هیچ تایید رسمی برای این انتقال وجود ندارد .

 

تیم چینی امیدوار است با این پیشنهاد که فرصت کافی به ماسکرانو میدهد و شانس این مدافع آرژانتینی را برای حضور در جام جهانی بیشتر میکند به دنبال جذب ماسکرانو است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کینگ مسی
کینگ مسی (جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶)
۱۷ ۳۰
یری مینا اومد. دیگه به نظرم بهتره بره. خاطرات خوبی برامون رقم زد ماسکرانو. ولی اگه با ورود یری مینا بازی کمتری به مینا بدیم بازیش ممکنه افت کنه. از طرفی بعید میدونم که هم امتیتی هم پیکه با هم مصدوم بشن.
 صادق
صادق (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۳۲ ۴
هرچی سرمربی بگه همونه......
کینگ مسی
کینگ مسی (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۲۲ ۸
نگران پیکه هستم
چرا تمدید نمیکنه
جدیدا هم رئلی ها حرف در آوردن میخواد بره چون با کوتی موافق نیست گرچه میدونم چرته ولی بخاطر تمدید نکردنش نگرانم
 مهبد
مهبد (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۲۷ ۴
خیلی ورمالن امیدوار کننده بوده یعنی با اینکه اومتیتی نیست ولی اینقد مطمئن بوده که انگار یه دفاع خوبو گرون داشتیم و الان برگ برندمونو رو کردیم،بازیای خوبش منو که غافلگیر کرد،تو راستم که سمدو خوب کار کرده و خیالمونو از دفاع راحت کردن،تیم کلا عالیه فقط تو تیم جای یه هافبک خلاق تو سمت راست مثه تیاگو خالیه کاش میشد تابستون میگرفتنش
10: شیرــــــــ  7: لاشخور
10: شیرــــــــ 7: لاشخور (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۴۳ ۱
کاش یکی مث نیمار یک صدم ماسکرانو غیرت داشت تو بارسا کارشو انجام داده بعد چند سال زحمت و بخاطر تیم ملیش داره از کنار مسی و بارسا میره نه بخاطر پول بخاطر کشورش از این همه امتیاز دس میکشه خدا کنه قهرمان جام جهانی بشن تا تنها دق دقه ما بارسایها تموم بشه
روح کاتالان
روح کاتالان (شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶)
۹ ۱
نظرم ربطی به این پست نداره ولی باید بگم در مورد برخی کاربرای بارسا نیوز: یکی از خصلت هواداران مادریدی هستش که به بازیکنایی که برای تیمشون جون کندن حرف های بد و زشت بزنن حتی اگه خوب کار کرده باشن . عاجزانه از برخی کاربرا درخواست میکنم این خصلتو اگر در درونشون هست از بین ببرند و الکی الکی یه بازیکنو بد توجیه نکنند.
آخرین نظرات مطالب دیگر