داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

3

کونته کنترل چلسی را از دست داده است

آنتونیو کونته - antonio konte
Xبستن
...
آنتونیو کونته
کد خبر : 75688  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : محمد علی الله ربی  |  
شرایط دشوار چلسی تحت هدایت کونته در آستانه دیدار با بارسلونا

اختصاصی بارسانیوز - به گزارش مارکا سرمربی چلسی آنتونیو کونته که در آستانه اخراج از جلسی به علت نتایج ضعیف قرار دارد تنها به رقابت اروپایی خود و دیدار مقابل بارسلونا برای بقای خود فکر می کند.

 

در حال حاضر نیز رابطه این مربی با تیم و بازیکنان جالب نیست و رابطه خوبی با مالک چلسی ندارد و این روابط غیر مستحکم به دلایل مختلف از جمله مشکلات با دیگو کاستا یا زمان جلسات آموزشی و فریاد در کنار زمین باعث شده شرایط سختی در اردوی چلسی حاکم شود. با این وجود این سرمربی اعلام کرده هرگز به استعفا فکر نمی کند.

 

 اما این تیم در لیگ قهرمانان متفاوت با لیگ جزیره عمل کرده است و باید دید مقابل بارسلونای قدرتمند جه نتیجه ای خواهند گرفت.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمدرضا
محمدرضا (چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶)
۱۲ ۲
خدا کنه تغییر سرمربی چلسی به بعد از بازی با بارسا موکول بشه چون نتایج اخیر چلسی به خاطر کم کاری خود بازیکنا هست و به دنبال راضی کردن مدیریت تیمشون برای بیرون انداختن کنته هستن مثل کاری که بازیکنای لستر پارسال و بایرن اوایل امسال انجام دادن
چلسی بارسا
چلسی بارسا (چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶)
۴ ۱
کنته اول فصل خودش از ترکیب ناراضی بود
انگار همه تیمها سیتین که اینقد خرج کنن
بجای اینکه قدر دادن مدیریت و بازیکنا باشه اونا رو کوبوند
امسال یک نفرم جوون از تیمهای پایه نیاورد تیم اصلی , در حالی که تیم های پایه چلسی پای ثابت قهرمانی چمپیونز جوانانن
رضا
رضا (چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶)
۱۴ ۱
بارسا بهتره گول این مربی و تیم مرموزو نخوره ..وگرته تاوان سختی میدیم...چلسی خوده شیطانه..الان بهترین فرصت برای این تیمه که این هفته خودشو بیچاره و بدبخت و ذلیل نشون بده تا بارسا دستکم بگیردش وگرنه به مهره هاشون که نگاه کنی مخصوصا تو هافبک و مهاجم میبینی اینا اگه انکیزه پیدا کنن بردنشون خیلی سخته...خیلی سخت..
لوئیزیتو مسی
لوئیزیتو مسی (چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶)
۹ ۱
ای بابا کاش تو آستانه بازی با چلسي این شایعه ها پیش نمیومد دوست داشتم تو بازیمون با چلسي شایعه اخراج یا موندن سرمربی چلسي وجود نداشت چون اینجوری یکجورایی این بازی سرنوشت ساز میشه برا کونته به همین خاطرم جلو بارسا خوب بازی میکنن تا حذف نشن
آخرین نظرات مطالب دیگر