داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

مراسم بزرگداشت تمرینی قهرمان سیلسن ! (عکس)

یاسپر سیلسن - Jasper Cillessen
Xبستن
...
یاسپر سیلسن
کد خبر : 75792  |   زمان ارسال : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
یاسپر قهرمان مستایا

اختصاصی بارسانیوز – درحالی که امروز تولد ارنستو والورده بود اما تونل وحشت تمرینی بارسلونا به مناسبت روزهای تولد برای یاسپر سیلسن به حالت محترمانه ای به عنوان یکی از قهرمانان مستایا برگزار شد هرچند که اومتیتی نیز از این تونل عبور کرد.

 

 

در جریان دیدار شب گذشته بارسلونا و والنسیا سیسلن در زمان جریان بازی با برتری 1-0 سیوی فوق العاده در کنار چند واکنش دیگر خود داشت که اینگونه در ابتدای جلسه تمرینی امروز مورد قدردانی هم تیمی هایش قرار گرفت.

 

 

ویدیوی سو سیلسن اینجا


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی
علی (جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶)
۳۳ ۱
بعد اومتیتی بدون شک بهترین خرید فصل پیش بود البته چند هفته اخر لیگ که قهرمانی تیم حتمی شد دیگه میتونه جای مارک بازی کنه اون هم حواسش کلا به یوسی ال باشه
تورج
تورج (جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶)
۱۳ ۴۵
از نظر بنده سیلسن در بسیاری از جنبه ها از جمله خروج موقع ارسال از جناحین، پوشش دادن پشت مدافعان با خروج های به موقع و ریسک پذیری کمتر موقع پاسکاری با بازیکنان، خیلی بهتر از تراشتگن عمل میکنه. امیدوارم هر چه زودتر به جایگاه اصلی خودش در تیم برسه.
آخرین نظرات مطالب دیگر