داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

3

دلیل اصرار آرتور برای عقد قرارداد با بارسلونا در اسرع وقت !

آرتور هنریکه - Arthur Henrique
Xبستن
...
آرتور هنریکه
کد خبر : 76143  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
آرتور به بازگشت و بارسلونا فکر می کند

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش انحصاری اسپورت، آرتور هنریکه ستاره 21 ساله گرمیو و احتمالا ستاره آینده بارسلونا در حال حاضر به حضور در لیست تیته برای جام جهانی 2018 فکر می کند که در دو دیدار اآخر مقدماتی جام جهانی به تیم ملی برزیل دعوت شده بود.

 

اما آرتور پس از مصدومیت در فینال کوپا لیبرتادورس پس از گذشت هفته ها و ماه ها امیدوار است که در دیدار چهارشنبه بازی برگشت رکوپا سودآمریکانا برای اولین بار پس از مصدومیت به میدان برود.

 

نام تجاری بارسلونا

 

آرتور هنریکه و اطرافیان او معتقد هستند که بستن قرارداد با بارسلونا در هفته های آتی می تواند بابت نام تجاری بارسلونا به او برای قرار گرفتن در لیست تیم ملی برزیل برای جام جهانی مزیت بدهد.

 

درحقیقت سه طرف درگیر این انتقال هستند و گرمیو نیز می خواهد هرچه سریعتر به پول حاصل از فروش آرتور دست یابد هرچند که قرار است تا آرتور یک فصل را به صورت قرضی در گرمیو تا انتها سال 2018 باقی بماند.

 

درحالی که هنوز هیچ تصمیمی برای انتقال ارتور به صورت قطعی اتخاذ نشده اما رئیس گرمیو پیشرفت مذاکرات و باقی ماندن یکساله آرتور را تایید کرده و در عین حال بارسلونا نیز قصد دارد تا با وجود مشتریان بزرگ هرچه زودتر تکلیف آرتور را مشخص کند و گزارش ها حکایت از پرواز نمایندگان بارسلونا به برزیل در هفته جاری دارند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
دون آندرس اینیستا
دون آندرس اینیستا (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۳۸ ۳
درسته اومدن این دست بازیکنان باعث سرخوردگی ستاره های لاماسیا باشه اما توی این چند ساله به غیر از آلنیا و تا حدی اوریل بوسکتس ستاره دیگه ای توی خط هافبک لاماسیا وجود نداشته و با وجود این دوتا و آرتور خط هافبک نسل آینده ساخته میشه
چلسی بارسا
چلسی بارسا (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۱۱ ۷
تیاگو یادت رفت .........
روبرتو هم اولش هافبک بود ......
آخرین نظرات مطالب دیگر