داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

بالاگ: غیبت مسی به سود دمبله می شود؛ اتلتیکو با ناامیدی به گریزمان پیشنهاد می دهد

آنتوان گریزمان - Antoine Griezmann - عثمان دمبله
Xبستن
...
گریزمان و دمبله
کد خبر : 76957  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
گیلم بالاگ در جلسه پرسش و پاسخ هفتگی

اختصاصی بارسانیوزگیلم بالاگ کارشناس اسکای اسپورتس در جلسه پرسش و پاسخ هفتگی با کاربران اسکای با سوالات هواداران بارسلونا بابت اتفاق های هفته اخیر مواجه شد.

 

بازی با اتلتیکو مادرید و حس خوب گریزمان در کنار شایعات انتقال به بارسلونا یکی از سوالاتی بود که بالاگ در این خصوص گفت:

هم سیمئونه و هم گابی پس از بازی فوق العاده گریزمان مقابل سلتاویگو که آنتوان یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل نیز داد درخصوص آنتوان صحبت کردند. اتلتیکو در بهترین فرم خود نبود اما وقتی چنین اتفاقی برای تیم می افتد شما نیاز به بازیکنی دارید که تفاوت را رقم بزندو این عملکرد خوب گریزمان پس از بازی ناامید کننده در بارسلونا نیاز بود.

 

سیمئونه و گابی پس از بازی درخصوص آینده گریزمان مورد سوال قرار گرفتند که سیمئونه پاسخ داد "ما او را در کنار خودمان داریم و فردا هم روز دیگری است" و گابی نیز پاسخ داد که "تمام چیزی که از گریزمان می خواهم این است که وقتی در تیم حضور دارد همه توان خود را به تیم ارائه کند.

 

همانطور که در طول این مدت گفته ام اتلتیکو مادرید پیش خود اینگونه فکر می کند که گریزمان مادرید را مقصد بارسلون ترک خواهد کرد ولی با این حال آن ها پیشنهادی را روی میز خواهند گذاشت اما می دانند که احتمالا برا متقاعد کردن او کافی نخواهد بود.

 

بهترین بازی دمبله؟

بهترین عثمان دمبله فصل را مقابل مالاگا دیدیم که بخشی از آن بخاطر غیبت مسی بابت تولد فرزند سومش بود چون او آزادی عمل بیشتری درون زمین برای سرک کشیدن به میانه زمین و مانور داشت. او در این بازی تصمیم های بهتری در حین بازی گرفت و به تیم عمق داد.

 

اما بدون مسی سبک بارسلونا رو به بازی مستقیم آورد، پاس های مستقیم برای شکستن خطوط دفاعی مالاگا  و بازیکنان به سمت فضاهای خالی می دویدند. با حضور اینیستا و مسی بارسلونا بازی را کنترل می کند چون والورده بااین کار می خواهد بهترین نتیجه را از مسی بگیرد و همین جاست که دمبله با حضور مسی دچار مشکل می شود چون دمبله به فضا نیاز دارد تا کار خودش را انجام دهد و از سرعتش استفاده کند.

 

غیبت مسی به سود دمبله و کوتینیو می شود. مقابل مالاگا دمبله خیلی خوب بود، او به فضاها می دوید و سعی می کرد تا با دریبل زدن از سد مدافعان بگذرد، تصمیم های صحیح بیشتری نسبت به تصمیم های اشتباه داشت. او در حال بهتر شدن است و می تواند یک مدعی به عنوان بازیکنی تاثیرگذار مقابل چلسی باشد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۲۸ ۱
منم فکر میکنم جنس دریبل های مسی بیشتر شبیه فکیر , ایسکو و پولیسیچه , یعنی بازیکن روبروشو رو شکست می ده ولی دمبله بیشتر بازیکن کنارشو جا میذاره
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۲ ۴
حالا به حرف من رسیدید که میگفتم والورده باید روش بازیشو تغییر بده............
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۳۴ ۳۴
اگه قراره از بین گریزمان و نیمار یکیشون بیاد بارسا من قطعا میگم‌نیمار بیاد بچه ها نیمار واقعا بازیکن خیلی خوبیه نیمار پاریس رو پاریسن ژرمن کرد یعنی چی نیمار ضریب گل لیگ فرانسه رو ۲ کرد نیمار پاریس رو سر زبون ها انداخت نیمار تو هر تیمی بره کولاک میکنه نمونش پاریس ک تا قبل مصدومیتش ۲۰ گل زد و چندتا پاس گل به قول شیر یکی از کاربرای بارسا نیمار بچه ی بارساس درسته به همه خیانت کرد رفت ولی باید یه راه برگشتی ام براش بزارن بچه ها یکم فکر کنید به حرفام نیمار خیلی خوبه من خودم ازش خیلی ناراحتم ولی نمیتونم منکر این بشم ک بازیکن خوبیه نمیدونم ولی دلم برایmsnخيلی تنگ شده من‌نیمار فن نیستم واقع بینانه اگه به قضیه نگاه کنید میبینید ک کسی نمیتونه فعلا در سطح نیمار باشه البته نیمار بعد کینگ لعو نفره دوم کسایی مثل رونالدو با کین باید مقایشه بشه یه حسی بهم میگه برمیگرده بارسا امیدوارام درست باشه تا ابد بارسا
چلسی بارسا
چلسی بارسا (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۲۱ ۷
فک نکنم لااقل زود برگشتنش به نفع هر دو باشه !!!
باید یکی دو فصل تو پاریس بمونه تا یکمی اخلاقیاتش تغییر کنه
@lionelandresmessi10
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۲ ۵
حالا به حرف من رسیدید که میگفتم والورده باید روش بازیشو تغییر بده............
آخرین نظرات مطالب دیگر