داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

پاسخ بالاگ به "رونالدو یا مسی؟" ؛ آرتور همان اینیستای جدید است

لیونل مسی - Lionel Messi - کریستیانو رونالدو
Xبستن
...
لیونل مسی و کریستیانو رونالدو
کد خبر : 76958  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ورود تابستانی آرتور به 2 شرط

اختصاصی بارسانیوزگیلم بالاگ کارشناس اسکای اسپورتس در جلسه پرسش و پاسخ هفتگی مسی را در انتخاب از بین این اعجوبه آرژانتینی و رونالدو انتخاب کرد.

 

بالاگ درخصوص انتخاب از بین مسی یا رونالدو گفت:

من سوالی از شما خوانندگان دارم. از بن رونالدو یا مسی کدام را برای تیم خود انتخاب می کنید؟، اجازه دهید در مورد هر د نفر بحث کنم.

 

رونالدو در حال انجام دادن کاری است که سال گذشته انجام داده بود، زدن 17 گل در 10 بازی، یعنی ذخیره کردن انرژی در ابتدای فصل برای استفاده در انتهای فصل و حالا گل های او برای رئال بازیکنان تیم را به این فکر واداشته که می توانند در حال حاضر هر تیمی را شکست دهندو شاید سومین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان را تجربه کنند.

 

اما رئال در ابتدای فصل به گل های او نیاز داشت جایی که از آگوست تا ژانویه تنها 16 گل زد درحالی که اختلاف بارسلونا در صدرجدول به 15 امتیاز رسید.

 

اما مسی در طول فصل موثر ظاهر می شود در شریطی که کوتینیو و دمبله وفق نیافته اند و اینیستا مصدوم می شود. اما آیا مسی قادر است تا همین ریتم را تا انتهای فصل حفظ کند؟، فصول زیادی وجود داشته که بارسلونا انتظار زیادی از او داشت و او در انتهای فصل نتوانست به تیم کمک کند و ممکن است که مسی در طول بازی ها به صورت هوشیارانه استراحت کند تابرای انتهای فصل آماده باشد.

 

بنابراین باتوجه به شرایط موجود چه کسی را ترجیح می دهید؟ مسی یا رونالدو؟ البته که مسی چونکه او بیش از 50 درصد گل های تیمش را به ثمر رسانده یا پاس گل داده است.

 

زمان ورود آرتور؟

انتقال او به بارسلونا برای ژانویه یا تابستان اگر خروج قرضی یری مینا صورت بگیرد و اینیستا تیم را ترک کند برنامه ریزی شده با توجه به اینکه بارسلونا بیشتر و بیشتر مالکیت توپ را به مانند دوران قبل از انریکه می خواهد و آرتور بازیکنی در شکل و قالب اینیستا است.

 

آرتور هافبکی است که پاس کاری های کوتاه را دوست دارد ولی سرعت زیادی نیز در استارت های سریع 5 متری و 10 متری دارد مثل زمان جوانی اینیستا که این روزها آن سرعت سابق را ندارد. از طرفی آرتور می تواند گل هم بزند اگرچه که گلزنی بزرگ نیست که البته هافبک های بارسلونا معمولا گلزن نیستند.

 

او قرادادی 5 ساله به ارزش 30 میلیون یورو ثابت به اضافه 9 میلیون یورو متغیر بسته اما ورودش در تابستان به جای ژانویه وابسته به آینده یری مینا و اینکه چه پیشنهادی برای اینیستا روی میز از سوی چین قرار بگیرد وابسته خواهد بود که دستمزد جالب 30 میلیون یورو در سال برای او گزارش شده به اضافه وعده خرید 1.5 میلیون بطری از کارخانه او


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
تورج
تورج (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۷۶ ۵
به خدا این سئوال مسی یا رونالدو اینقدر مضحک و فاقد منطق هستش که بعضی وقت ها آدم نمیدونه بخنده یا عصبانی بشه!! مثل اینه که روزی 3 بار ازتون بپرسن شیر قویتره یا شغال؟!! حالا اگه این سئوال رو یه بچه 10 ساله ازتون بپرسه زیاد بهتون بر نمیخوره چون مسلما از روی ندانستن و اقتضای سنی هستش و سعی میکنین واقعیت رو بهش بفهمونین ولی اگه این سئوال رو یه فرد عاقل و بالغ ازتون بپرسه در وهله اول شما به شعور اون آدم شک میکنین و اولین پاسخی که بهش میدین اینه که "حالت خوبه عزیزم؟"
پیرلو
پیرلو (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۲۸ ۱
البته ک مسی...
وقتی ی مهاجم مث مسی بالاتر از دیبروینه و کروس و مودریچ (با توجه ب عملکرد تیماشون) بهترین بازیساز اروپا میشه میش فهمید ک بین این و اون لاشخور ی فرقی وجود داره.امیدوارم فقط این مهاجمای آرژانتینی مث سالهای پیش نباشن ک برا باشگاهشون مث اسطوره ها بازی کنن و تو تیم ملی مابه آبرو ریزی شن تا کینگ بتونه جام جهانی رو هم بگیره
لئو
لئو (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۰
آدم آقش میگیره
آخرین نظرات مطالب دیگر