داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

توصیه اکیپ به والورده برای دمبله مقابل چلسی !

عثمان دمبله - Ousmane Dembele
Xبستن
...
عثمان دمبله
کد خبر : 76979  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
دمبله روی جلد روزنامه اکیپ

اختصاصی بارسانیوز – روزنامه اکیپ فرانسه امروز با روی جلد بردن عثمان دمبله و بیان کیفیت ها و مهارت های پرتعداد عثمان دمبله دلیل بازی های اخیر نامناسب او را تا قبل از دیدار با مالاگا ترس ناشی از بازگشتن مصدومیت نامید.

 

دمبله که برای سازگاری و وفق یافتن در بارسلونا باید این مرحله را سپری کند انتظارات زیادی از هواداران را روی شانه خود حس می کند که توانست در لا روسالدا مقابل مالاگا امیدواری بزرگی به هواداران بدهد.

 

علی رغم اینکه دمبله بهترین بازی خود در بارسلونا را مقابل مالاگا ارائه کرد اما خیلی ها این را تست مناسبی برای دمبله باتوجه به ضعف تیم حریف نمی دانند و معتقد هستند که دمبله باید در آزمونی بزرگ تر مهارت خود را به رخ بکشد که بازی مقابل چلسی بهترین فرصت است.

 

روزنامه فرانسوی اکیپ تاکید کرد که دمبله می تواند مقابل چلسی سکوی پرش بزرگی داشته باشد تا در کنار مسی و سوارز در خط حمله استارت بزند و خطاب به والورده اعلام کرد که بهترین فرم دمبله از سیستم 3-3-4 حاصل خواهد شد.

 

 

اکیپ ضمن بیان بازی همراه با ترس دمبله بابت عود نیافتن مصدومیت به مانند اتفاقی که در سوپر کاپ کاتالونیا برایش رخ داد نتوانست بهترین بازی خود را ارائه دهد از سیستم 2-4-4 والورده نیز انتقاد کرد و صحبت مربی سابق دمبله در باشگاه رن را در تایید ادعای خود آورد که جو.لین استفان درخصوص دمبله معتقد است:

والورده می تواند از ویژگی های دمبله در سیستم 3-4-4 بهتر استفاده کند چون کسی هست که پشت سر او را پوشش دهد و از وظایف دفاعی خلاص شود. سیستم 2-4-4 او را به کناره های زمین متمایل می کند و باید تلاش بیشتری برای نزدیک شدن به دروازه حریف انجام دهد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی کرمانشاهی
علی کرمانشاهی (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۲۲ ۱
چهار سه سه ترکیب مناسبی واسه قرار گرفتن جلوی چلسی که اتوبوسی دفاع میکنه و روی ضد حمله خطرناکه مناسب نیست درضمن چلسی یه تیم فیزیکیه باید میانه زمینو محکم ببندیم
حضور دمبله مقابل چلسی توی ترکیب اصلی یه ریسکه
مسی با مسی بودنش انقد دفاعی بازی میکنن حتی موقعیت شوتو بش ندادن دیگه شما فکرشو کنید دمبله با تجربه کمش .....
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۷
قابله توجه والورده...
لطفا روش بازیتو تغییر بده و ار داشتهات بیشترین بهره رو ببر
تورج
تورج (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۸ ۰
همینمون مونده که یه روزنامه مافیایی برامون ترکیب بچینه!!! اولا بازی با چلسی جای آزمون و خطا نیست دوما مربی تیم حرف اول و آخر رو میزنه. شما اگه به فکر فوتبال هستین یه تجدید نظری در تصمیمات بچه گانه و مضحکتون درباره انتخاب برنده توپ طلا داشته باشین که با معیارهای من درآوردی دو سال پیاپی این هدیه رو بی ارزش کردین و به یه دلقک رسانه ای هبه کردین.
آخرین نظرات مطالب دیگر