داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

آلبا: منتظر یک چلسی بسته و تدافعی هستیم

جوردی آلبا - Jordi Alba
Xبستن
...
جوردی آلبا
کد خبر : 76983  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
جوردی آلبا در مراسم آدیداس

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، جوردی آلبا پس از حضور در دوربین مخفی آدیداس در یک فروشگاه ورزشی با تغییر چهره خود درخصوص بازی با چلسی صحبت کرد.

 

بارسلونا که در دیدار رفت با تساوی 1-1 از استمفوردبریج خارج شد شانس اول صعود به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان است که  آلبا درخصوص بازی برگشت گفت:

بازی برگشت نیز مشابه بازی رفت خواهد بود، بازی با تیمی که عقب می نشیند تا منتظر فرصتی برای ضربه زدن بماند و دیدار بسته ای خواهد بود. ما می دانیم که درنیوکمپ یک گل مزیت داریم اما امیدواریم که در استادیوم خودمان و در کنار هوادارانمان این مرحله حذفی دشوار را پشت سر بگذاریم.

 

عملکرد شخصی در فصل جاری؟

خب اینکه ما بازی مستقیم انجام نمی دهیم و از کل زمین استفاده می کنیم طبیعتا احساس بهتری به من می دهد. من هر روز به تلاش جهت بهتر شدن و یادگیری هرچه بیشتر ادامه می دهم و امیدوارم که بتوانم بزرگ ترین عناوین قهرمانی باشگاهی را با بارسلونا و سپس جام جهانی را به همراه اسپانیا فتح کنم که این عنوان را ندارم.

 

دفاع مقابل بارسلونا؟

فصل خوبی داشته ایم و تمامی تیم ها در تلاش هستند تا جایی که امکانش هست فضا را به روی ما ببندند و وقتی با چهار دفاع نتوانند این کار را با 5 دفاع انجام می دهند اما با بازیکنان باکیفیتی که ما داریم پاس هایی می دهیم که بازیکنان حریف نمی بینند و می توانیم از این مزیت بهره ببریم.

 

آلبا درنهایت از بودن در بارسلونا اعلام خوش شانسی کرد و گفت:

من از بودن در بارسلونا خوش شانس هستم که همه چیز را در سطح باشگاهی فتح کرده ام و امیدوارم که بتوانم عناوین بیشتری را فتح کنم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی کرمانشاهی
علی کرمانشاهی (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۱۳ ۱
من به یاد ندارم دفاع چپی به زبرو زرنگی و تاثیر گزاریه آلبا توی تیمی بوده باشه انگار دوتا ریه داره این همه دوندگی شرکت توی حملات و دفاع خوب فقط آلبا از پسش برمیاد
آخرین نظرات مطالب دیگر