داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا , نیمار جونیور , آنتوان گریزمان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
1

دی لیخت: می دانم مردم درباره سفرم به بارسلونا جور دیگری فکر می کنند

ماتیاس دی لیخت - Matthijs de Ligt
Xبستن
...
ماتیاس دی لیخت
کد خبر : 77478  |   زمان ارسال : شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ماتیاس در گفت و گو با رسانه باشگاه آژاکس

اختصاصی بارسانیوز – پس از بازی های دوستانه ملی بود که خبر حضور ماتیاس دی لیخت در بارسلونا در جریان سفرش سر و صدای زیادی به پا کرد که باشگاه بارسلونا پس از رصد کردن او در سه بازی اخیر شامل دو بازی دوستانه ملی هرگونه ارتباط با این سفر را تکذیب می نمود که درنهایت ماتیاس شخصا در این خصوص صحبت کرد.

 

ماتیاس که مقابل پرتغال دو پاس گل داد در گفت و گو با تلویزیون باشگاه آژاکس گفت:

خب بلافاصله شایعه درخصوص انتقال احتمالی ام به بارسلونا شکل گرفت اما من به همراه دوستانم در تعظیلات بودم و می دانم که مردم اینگونه فکر می کنند که من برای چیزهای دیگر و بیشتری به بارسلونا رفته ام اما من از مدتی قبل این برنامه را داشتم. دو روز تعطیلی داشتم و از این فرصت استفاده کردم.

 

ماتیاس که به همراه پاتریک کلایورت و دو فرزند او در بارسلونا عکسی به یادگار انداخت درخصوص عملکرد خود در بازی های دوستانه ملی گفت:

در اولین بازی کمی بد بودیم و مقابل انگلستان شکست خوردیم ولی در بازی دوم مقابل پرتغال بهتر بازی کردیم بنابراین با احساس خوبی به اینجا بازگشته ام. من تا قبل از بازی با پرتغال هرگز در یک بازی 2 پاس گل نداده بودم و از این بابت بسیار خوشحالم که توانستم مقابل پرتغال این کار را انجام دهم.

 

تعریف و تمجید از تو پس از درخشش در بازی های ملی؟

من با این وضعیت آشنا هستم و می دانم که در حال حاضر بسیار اغراق آمیز است و می دانم که اگر بد بازی کنم مطبوعات دیگر تمجید نخواهند کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷)
۶۵ ۵
دوستان !!
الان به نظر شما این بهترین گزینس یا بهترشم هست؟؟
لایک بهترین
دیس بهترشم هست
خیلی سپاس گزارم
آخرین نظرات مطالب دیگر