داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
27

مسی همچنان با درد بازی می کند

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 77937  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
از آرژانتین خبر از ادامه مشکل عضلانی مسی خبر می رسد

اختصاصی بارسانیوز لیونل مسی اسطوره آرژانتینی باشگاه بارسلونا مشکلات بدنی اش برایش به یک عادت تبدیل شده چون هر فصل در بازی های زیادی حضور دارد که علی رغم بازی نکردن در دو دیدار دوستانه ملی و نیمکت نشینی مقابل سویا، پس از آن به صورت پیاپی در حال بازی کردن است که این موضوع روند ریکاوری او را کامل نمی کند.

 

درحالی که انتظار می رفت مسی پس از بازی های ملی در دو یا سه دیدار استراحت کند تا به صورت کامل از مشکل عضلانی در ران پای خود خلاص شود اما طبق گزارش مطبوعات آرژانتینی او با وجود درد در حال بازی کردن است که حتی تصویری از گرفتن ران پایش در بازی مقابل رم در نیوکمپ (ویدیو) نیز شکار شد.

 

در آرژانتین این اصرار وجود دارد که مسی همچنان با درد بازی می کند و این موضوع روی بازی مقابل رم در المپیکو تاثیرگذار بوده که در دیدار مقابل والنسا نیز شاهد بهترین عملکرد از مسی نبودیم.

 

درحالی که در آرژانتین رسانه ا درخصوص وضعیت مسی برای جام جهانی نگران هستند اما باشگاه بارسلونا درخصوص مسی موضع سکوت را درپیش گرفته و هیچ یک از کادر پزشکی باشگاه درخصوص وضعیت مسی اطلاعاتی ارائه نمی دهند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
یوهان کرویف
یوهان کرویف (دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷)
۳۲ ۲۲
تیم ملی آرژانتین دو بازی مسی رو بازی نداد
ولی مسی واسه ما باید با درد بازی کنه 90 دقیقه مقابل تيم های سقوط کرده ی لالیگا تا استاد والورده با تیمی ک بدترین بازی های تاریخ بارسا رو انجام میده رکورد شکست ناپذیری لالیگا رو ثبت کنه
مسی دیگه اون مسی 20 ساله نیست ک ی تنه همه رو دریبل میکرد
چنان بیگاری ازش کشیدیم ک به زودي فوتبالش تموم میکنیم
جام جهانی هم اگر مصدوم نباشه فک نکنم حرفی واسه گفتن داشته باشه
آرین بارسلون
آرین بارسلون (دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷)
۳۴ ۲
بارسلونا از وابستگی به مسی باید سراغ وابستگی به چند بازیکن یا وابستگی تاکتیکی بره والا ضرر پشت ضرر. الان مسی مصدوم بشه جایگزین کیه؟؟؟
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷)
۳۵ ۴
والورده دهن ادم رو باز میکنه دگ
تو بازی با سلتاویگو نباید به مسی بازی بده
امین بارسا
امین بارسا (دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷)
۹ ۱
اون اوایل مربی گری, والورده خیلی بیشتر از سیستم چرخشی استفاده میکرد (شایدم داشت دنبال تیمِ اصلی میگشت) ولی بهرحال بیشتر از ظرفیت بازیکناش استفاده میکرد. هرچی به قهرمانی نزدیکتر شدیم بیشتر از تیم اصلی با اینکه نیازی هم نبود استفاده میکرد. حتی بازی با تیم های تهِ جدولی ( با اینکه توی لالیگا تیم های ضعیف هم توی خونه خودشون خیلی خطرناکن) بازهم از تیم اصلی. خیلی از بازیها میتونست به جوونا و دنیس و آلکاسر و ... بازی بده, مخصوصن روزهایی که سوارز خیلی تنبل بود. خیلی از بازیها میتونست به اینیستا استراحت بده. این چیزارو هر فوتبال دیده ای میفهمه. باید دید چی تو سرِ والورده میگذشته. بهرحال استراحت ندادن به بازیکن های کلیدی بیش از حد ریسکیه و مطمئنم یروز چوبشو میخوریم (هرچند تا الانم چوبشو خوردیم توی چنتا بازی).
آخرین نظرات مطالب دیگر