داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

ترکیب بارسلونا و سلتاویگو از نگاه روزنامه ها !

آندره گومز - Andre Gomes
Xبستن
...
آندره گومز
کد خبر : 77959  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
چالش ترکیب بدون بزرگان

اختصاصی بارسانیوز – بارسلونا در هفته 33 لالیگا امشب در بالایدوس مهمان سلتاویگو است که ترکیب والورده با نبود راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا و پیکه به چالشی برای هواداران تبدیل شده است که البته روزنامه های اسپانیا در یک ترکیب مشترک اتفاق نظر دارند.

 

اسپورت

 

 

اسپورتیوو

 

موندو

 

آ اس

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فقط لئو مسی
فقط لئو مسی (سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)
۱۸ ۴
کاش از بازیکنان تیم دوم هم استفاده می کرد.
بارسا تا ابد
بارسا تا ابد (سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)
۱۰ ۲
والورده اهل ریسک کردن نیست
ترکیب بالا هیچ کدوم شاید نباشه کل فصل اینو نشون داده
ترشتگن،ورمالن.امتیتی،البا.سمدو،گومز روبرتو،کوتینیو،دمبله مسی، سوارز اما دوست دارم الکاسر بجاش بازی کنه تا سوارز استراحت کنه
شیر
شیر (سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)
۱۷ ۶
بازیکنان بارسای بی زحمت بکشن تیم خودشون رو از سقوط نجات بدن...نخواستیم بیان بداد تیم اصلی برسن. ..تو این گروه دمبله و گومز و ویدال و امثال اونها رو بعضیها قبول ندارن. .بعد توقع دارن یک جوون از بارسای بی بیاد تو تیم اصلی ..ااز این جوانها که بخاری بلند نميشه فقط تیمشون رو حفظ کنن. ..گذشت .تمام شد اون دوره لاماسیا بعد صد سال یک همین اتفاقی افتاد. هفت هشت ده تا با هم اومدن تیم اصلی و جهان فوتبال رو تحت تاثیر قرار دادن. .نیست شاید دیگر هم نیاد. .
مسی 29
مسی 29 (سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)
۳ ۲
من خودم به شخصه ترکیب اسپورتیوو رو میپسندم(433)،
به شرطی که بجای سوارز آلکاسر رو بازی بده تا هم سوارز استراحت کنه،هم اینکه آلکاسر میتونه بازی کنه.
و تو نیمه ی دوم هم باید دنیس رو بازی بده.
مهدی بارسلونا
مهدی بارسلونا (سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)
۲ ۹
بازیکنان فصل بعد بارسا دروازبانها تراشتگن و سیله سن دفاعها یری مینا و پیکه و اومتیتی و ورمالن (درصورت خرید لنگت یا دلیخت ورمالن بفروشند سنش بالا هستش )دفاع چپ البا ومیراندا که خیلی خوبه و فروش دینیه دفاع راست سمدو و پالنسیا و فروختن ویدال هافبک بوسکتس و دنیس سوارز و النیا و راکتیچ و روبرتو و ارتور بازیکن جوون و کم تجربه هم اومد قرضش بدن چون هم بهش بازی برسه و هم هماهنگ بشه با فوتبال اروپاو اگه هم نگه داشتن پائو و گومز رد کنند بره و فروش کاپیتان که خوشم نمیاد بره ولی به نظرش احترام میذارم و دلوفو و لرد داگلاس که قرضی رفته وسمپر که قرضی بدنش اگه هم نه بفروشنش وینگرها اسطوره مسی و دمبله و سوارز و گریزمان اگه اومد فروش الکاسر و کوتینیو و خوزه ارنایز البته من سبک بازی توماس لمار که هم دفاع چپو هم وینگر و برناردو سیلوا که هم دریبل زنه و هم خلاقه در هافبکها و جاستین کلایورت که گلزن قهاری هستش دوست دارم بارسا بخره البته سرمربی هم باید ترکیب چرخشی استفاده کنند و از جوانان و از فلسفه بارسا یعنی فوتبال هجومی بیشتر استفاده کنه
کاتالونیا
کاتالونیا (سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)
۱۷ ۲
ترشتگن
مینا ورمائلن سمدو البا
پائولینیو کوتینیو گومز دنیس
الکاسر دمبله
باید به مسی هم یه استراحتی بده.
آخرین نظرات مطالب دیگر