داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

شرط منطقی بارسلونا برای تمدید ورمالن

توماس ورمالن  -  Thomas Vermaelen
Xبستن
...
توماس ورمالن
کد خبر : 78057  |   زمان ارسال : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بارسلونا قصد تمدید دارد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، باشگاه بارسلونا باتوجه به اعتماد ارنستو والورده به توماس ورمالن و درخشش این مدافع بلژیکی در فصل جاری در مدت مصدومیت های ماسکرانو و اومتیتی، قصد تمدید با او را دارد بازیکنی که قراردادش تا تابستان 2019 یعنی یک فصل دیگر دارای اعتبار است.

 

اما در حالی که باشگاه مذاکرات برای تمدید قرارداد اومتیتی را از هفته ها قبل آغاز کرده است اما برای آغاز مذاکرات تمدید ورمالن تا ابتدای فصل آینده صبر خواهد کرد تا به عنوان یک شرط وضعیت جسمانی او را پس از جام جهانی 2018 در صورت احتمال مصدومیت مجدد ارزیابی کند.

 

توماس ورمالن که در ترکیب تیم ملی بلژیک در روسیه بازیکنی کلیدی در تیم روبرتو مارتینز خواهد بود با توجه به سابقه مصدومیت های پیاپی خود که در طول فصل جاری نیز مجددا آن را تجربه کرد، نگرانی بزرگ باشگاه برای تمدید است و باشگاه در صورتی که توماس برای شروع فصل از لحاظ جسمانی آماده باشد قراردادش را تمدید خواهد کرد.

 

طبق گزارش، باشگاه معتقد است که توماس با وفق یافتن در بارسلونا و درک خواسته های والورده می تواند تا دو فصل دیگر به تیم کمک کندو از سوی دیگر ورمالن نیز عجله ای برای تمدید ندارد و تصمیم شخصی اش ادامه حضور در بارسلونا است مگر اینکه با درخشش در جام جهانی پیشنهاد جالب توجهی دریافت کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شماره ۱۱
شماره ۱۱ (جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷)
۱۵ ۳۶
وای خدااااا . بازیکن ۳۳ ساله رو میخوان چیکار اینا
شماره ۱۱
شماره ۱۱ (جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷)
۲۴ ۱۵
اشتب شد
۶ تا دفاع میخوایم چیکار؟؟؟؟
زنده باد بارسا
زنده باد بارسا (جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷)
۳۶ ۲
به نظر بفروشنش وبا پولش یه مدافع جوان و خوب بگیرن.ورمالن ۳۳سالشه وپیکه ۳۱ سال بهتر یه مدافع جوون و اینده دار بگیرن.کاش میشد دلیخت بگیرن عالیه این پسر یکی دوسال دیگه راحت جای پیکه رو میگیره. تا ده سال هم دفاع تامین میشه
راس
راس (جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷)
۱۰ ۱۴
تمدید قراردش‌ منطقیه ... به‌نظرم باید ۳‌تا مدافع مرکزی که اثبات‌ شده هستن باشه
راس
راس (جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷)
۷ ۹
تمدید قراردش‌ منطقیه ... به‌نظرم باید ۳‌تا مدافع مرکزی که اثبات‌ شده هستن تو تیم باشه ... یه مدافع مرکزی چهارم هم میخواییم که اگر مینا شرایطش رو داره که خیلی خوب اگر نه ، مینا خارج شه و یه مدافع جوون دیگه جاش جذب شه که قابلیت این رو داشته باشه کم کم جایگزین پیکه بشه ... ریسک که باشگاه ۲ تا مدافع مرکزی جدید بگیره و صبر کنه تا هماهنگ شن
آخرین نظرات مطالب دیگر