داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا , نیمار جونیور , آنتوان گریزمان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
8

تلاش گواردیولا برای جذب ماتیاس دی لیخت

ماتیاس دی لیخت - Matthijs de Ligt
Xبستن
...
ماتیاس دی لیخت
کد خبر : 78510  |   زمان ارسال : یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ماتیاس مدافع آینده دار آژاکس

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، پپ گواریدولا سرمربی منچستر سیتی به شدت به دنبال جذب ماتیاس دی لیخت مدافع هلندی باشگاه آژاکس است که لیست رقیبان بزرگ بارسلونا در راه جذبش همچنان در حال افزایش یافتن می باشد.

 

پس از علاقه تاتنهام و آرسنال در کنار بایرن مونیخ برای جذب ماتیاس دی لیخت، هم اکنون منچستر سیتی نیز به صف مشتریان این مدافع پا به توپ اضافه شده و قصد دارد ماتیاس را به عنوان جایگزین کمپانی پا به سن گذاشته به خدمت بگیرد که برای این کار ایمریک لاپورته را نیز با 60 میلیون یورو در زمستان به خدمت گرفتند و همین طور جان استونزی که نتوانسته انتظارات را برآورده نماید.

 

بنابراین درحالی که بارسلونا اولین باشگاه بزرگی بود که با کشف ماتیاس دی لیخت توسط استعداد یاب ها و رابرت فرناندز این ستاره جوان را زیرنظر داشت حالا رقیبان بزرگی را در کنار خود می بیند.

 

همچنین از آرسنال و منسچتر یونایتد نیز در شرایطی به عنوان تیم های علاقه مند به جذب ماتیاس نام برده می شود که آرسنال وضعیتش با خروج ونگر مشخص نیست و منچستر یونایتد نیز نامزد ثابت و مشخصی برای قلب خط دفاع ندارد.

 

بایرن مونخ نیز با بواتنگ و هوملز زوج خط دفاعی 29 ساله خود به دنبال تقویت و جوان سازی دفاع خود است که در مواردی اضطراری، آلابا و مارتینز جایگزین شدند و سوله نیز پاسخگوی نیاز تیم نبوده است.

 

دشواری جذب ماتیاس توسط بارسلونا در تابستان 2018

 

چیزی که مشخص است با توجه به جذب آنتوان گریزمان 100 میلیون یورویی، بارسلونا قادر به رقابت با منچستر سیتی و بایرن و باشگاه های بزرگ که حاضر به پرداخت مبالغ بزرگ تا 50 میلیون یورو هستند نخواهد بود و همین طور احتمال جذب تابستانی آرتور به ارزش 30 میلیون یورو که هنوز تکلیف خروج رافینیا و گومز نیز نهایی نشده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیر  کاتالان
امیر کاتالان (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۴ ۲
کاش ی پولی بدن ب اژاکس بزارن یکی دو فصلم همونجا بمونه بعدش بیاد خیلی خوبه این پسر
ری را
ری را (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱ ۲
ماتیاس دی لیخت عاشق بارسلوناست و ۹۹ درصد بارسایی بدونینش اون یک درصدو گذاشتم برای گواردیولا ک بارها ثابت کرده بازیکنی رو ک بخواد میخره من سیتی ک مشگلی برای هزینه کردن نداره یعنی اگه گواردیولا دی لیختو ۱۰۰ درصد بخواد حاضرن ۲۰ تا بیشتر بدن تا آژاکس ب پیشنهاد من سیتی نه نگه. مثه لروی سانه ک بارسا میخواستش و لروی سانه هم عاشق بارسا بود اما در عین ناباوری رفت من سیتی. دلیلش هم گواردیولا بود ک سانه رو ب هرقیمتی میخواست.
با این حال من ب بارسایی شدن دی لیخت خیلی خوش بینم.
آخرین نظرات مطالب دیگر