داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

تلاش نهایی بارسلونا برای تمدید اومتیتی

ساموئل اومتیتی - Samuel Umtiti
Xبستن
...
ساموئل اومتیتی
کد خبر : 78720  |   زمان ارسال : شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بستن پرونده ساموئل

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، باشگاه بارسلونا بحث تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی را از هفته ها قبل در اولویت خود قرار داده مدافعی که تا 2021 با 24 سال سن تنها با 60 میلیون یورو بند آزاد سازی قرارداد دارد.

 

طبق گزارش، قصد مدیران بارسلونا در ابتدای ماه جاری میلادی مشخص کردن تکلیف تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی در انتهای ماه جاری میلادی و پس از پایان لیگ بوده است که در روزهای اخیر زمان بندی برای تشکیل جلسات صورت گرفته تا بتوانند در انتهای لیگ خبر خوبی به هواداران بدهند.

 

درحالی که جشن انتهای فصل بارسلونا با کسب قهرمانی لالیگا و خداحافظی اینیستا 8 روز دیگر در 20 می در نیوکمپ مقابل سوسیه داد و برگزار خواهد شد، جشن دیگر هواداران تمدید ساموئل اومتیتی خواهد بود.

 

پس از اتمام لالیگا، بازیکنان چند روزی را قبل از اعزام به اردوی تیم های ملی استراحت خواهند کرد که این فرصت مناسبی برای مذاکره با اومتیتی است که به همین منظور مدیران بارسلونا تصمیم به حل کردن موضوع تمدید او قبل از رفتن به فرانسه گرفته اند.

 

طبق گزارش، مدیران بارسلونا مایل به افزایش دستمزد پیشنهادی اولیه خود هستند اما نه مبلغی را که اومتیتی درخواست کرده است چون باشگاه می داند که ساموئل نیز تمایل به ماندن دارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی قاتل
مسی قاتل (شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲۵ ۱
شاید حقش باشه حقوقش بره بالاتر ولی نه اون چیزی که خودش میخاد بنظرم هدفشم فقط بالا بردن دستمزدش برا همین پیشنهاد فضایی داده
امیر محمد
امیر محمد (شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۸ ۲
حیفه که از دستش بدیم . تازه به مرز پختگی رسیده و با توجه به سنش میتونه سال ها در بارسا بازی کنه .
این رو هم باید بدونه رفتن به منچستر یونایتد حماقته.
منچستر با مورینیو ، سایه ای از منچستر کبیر فرگوسن هم نیست
آخرین نظرات مطالب دیگر