داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

رئال مادرید در مراسم بزرگداشت اینیستا نماینده دارد

آندرس اینیستا - Andrés Iniesta
Xبستن
...
آندرس اینیستا
کد خبر : 78864  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
باشگاه 2 مراسم برای اینیستا ترتیب دیده است !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، بوتراگوئنو مدیر روابط عمومی باشگاه رئال مادرید در مراسم بزرگداشت آندرس اینیستا شرکت خواهد کرد. بارسلونا در روز های آینده دو مراسم خداحافظی برای اینیستا برگزار میکند کاپیتان دوست داشتنی بارسلونا بعد از گذشت 22 سال باشگاه بارسلونا را به مقصد لیگ های آسیایی ترک خواهد کرد. بارسلونا در روز جمعه و در روز بازی مقابل رئال سوسیداد در ورزشگاه نیوکمپ بدرقه باشکوهی برای اینیستا ترتیب میدهد.

 

http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p5/Barca/Imagenes/2018/05/17/Recortada/img_pmorata_20180507-160241_imagenes_md_propias_pmorata__edu3560-kDWH-U443634372800OpG-980x554@MundoDeportivo-Web.JPG

 

در این مراسم چهره های مهمی چون ژاوی ، پویول ، والدز ، زوبی زارتا ، لاپورتا و گاسپارت حضور دارند. رئال مادرید نیز حضور نماینده خود را در این مراسم تایید کرده است. گفتنی است که مقامات و بازیکنان باشگاه نیز در این مراسم حضور دارند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر