داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
0

آلبا: دوست دارم رئال در فینال ببازد

جوردی آلبا - Jordi Alba
Xبستن
...
جوردی آلبا
کد خبر : 79038  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
دوست دارم که رئال همیشه شکست بخورد

اختصاصی بارسانیوز جوردی آلبا مدافع چپ بارسلونا امروز طی رویدادی در شهر خود در مصاحبه ای از آرزوی خود برای ناکامی رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان حرف زد و اذعان داشت که دوست دارد تا رئال در همه بازی هایش شکست بخورد.

 

در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و لیورپول که سومین فینال پیاپی رئال مادرید برای کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی در اروپا علی رغم از دست رفتن دو قهرمانی لالیگا و حذفی خواهد بود، آلبا در این خصوص گفت:

رابطه من با بازیکنان رئال عالی است و بیشتر وقتم در تیم ملی را در کنار آن ها می گذرانم اما دوست دارم که لیورپول قهرمان شود و مادرید شکست بخورد. در واقع این آرزو را برای هر بازی رئال دارم. قطعا شخصیت غیر فوتبالی ام با شخصیت فوتبالی ام تفاوت دارد و هر رئالی نیز آرزوی شکست بارسلونا را دارد.

 

به دلیل رقابت بین بارسلونا و رئال می خواهم که لیورپول قهرمان شود ولی اگر رئال قهرمان شود هم مثل همیشه خواهم خوابید و فرقی ندارد و اگر با قهرمانی هایشان باید به آن ها تبریک بگویم این کار را خواهم کرد چون دوستان من هستند. از حالا به بعد تمرکز روی جام جهانی است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷)
۳۳ ۵
احتمال باخت رعال در حقیقت بسیار کمه. .آدم باید واقع بین باشه. .وگرنه من که از خدامه لیورپول ببره. .ولی خب تجربه رعال خیلی بالاتره. ..بسکتبالشم که دیشب قهرمان اروپا لیگ قهرمانان ..بهر حال پرز تیمهای بسکتبال و فوتبالش رو در اروپا در این سالها خوب ساپورت کرده.....و من امیدوارم دیگه شاهده خریدهایی مثل مینا ..اردا. گومز. ویدال. داگلاس. مارلون. دینیه. نباشیم داخل تیم ..خریدها مثل نیمار سوارز. کوتینیو .دمبله .گریزمن. .همه اورجینال باشن. .یا لاماسیابیان
آخرین نظرات مطالب دیگر