داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
0

تماس مجدد دورتموند با یری مینا !

یری مینا - Yerry Mina
Xبستن
...
یری مینا
کد خبر : 79672  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تمرکز دوباره باشگاه آلمانی روی مدافع کلمبیایی

اختصاصی بارسانیوز – با اوضاع و احوال یری مینا در نیم فصل دوم بارسلونا و خبرهای میل باشگاه به انتقال قرضی مدافع کلمبیایی خودف باشگاه های زیادی به دنبال استفاده از این مزیت هستند اما بارسلونا تا پس از جام جهانی و عملکرد یری برای رسیدن بهترین تیم صبر خواهد کرد.

 

یری مینا که بدون تجربه بازی در فوتبال اروپا در ژانویه 2018 به عنوان جایگزین ماسکرانو به بارسلونا پیوست باتوجه به اقدامات والورده و بازی های پر انتقاد مینا باتوجه به سرعت کم در بازی سریع اروپایی مشخص است که در لیست خروج قرار دارد که البته نه به صورت فروش بلکه قرضی و باشگاه به دنبال تیمی با سبک بازی نزدیک تر به بارسلونا است.

 

از این رو دورتموند می تواند تیم مناسبی برای یری مینا باشد و خروج یری مینا از نظر خالی شدن یکی از سهمیه های غیر اروپایی بارسلونا جهت ورود آرتور باتوجه به حضور کوتینیو و پائولینیو ضرورت دارد.

 

طبق گزارش موندو، باشگاه دورتموند مجددا با نمایندگان یری مینا تماس داشته که در ژانویه نیز به دنبال جذبش بودند اما درنهایت بارسلونا از بند اولویت خرید خود استفاده کرد تا پیشنهاد 25 میلیون یورویی دورتموند کاری از پیش نبرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ارنستووالورده
ارنستووالورده (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۵ ۳
باید یه نیم فصل دیگه بهش فرصت بدن خداییش بازی کنی مثل این با این فیزیک بدنی کم پیدا میشه درسته که سرعتش کمه ولی خیلی مدافعان هستن که سرعتشون کمه ولی مدافعان در سطح عالی هستن مثل بواتینگ باید بهش فرصت بدن این برای نیمکت فصل بعد خوبه
امیرحسین
امیرحسین (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۴ ۱
به نظرم اگه دورتموند قبول کنه یکی دو فصل مینا رو قرضی بگیره خیلی عالی میشه چون مینا اگه تو اروپا جا بیوفته دفاع خیلی خوبی میشه ولی بارسا با این فشاری که از طرف هواداراش روشه فرصت نداره صبر کنه ببینه کی قراره مینا تو تیم جا بیوفته بنابراین اگه قرضی بره دورتموند یکی دو فصل دیگه میتونه تو یه شرایط عالی برگرده بارسا
آخرین نظرات مطالب دیگر