داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : SevillaFCBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
1

تمدید اعتماد بارسلونا با دمبله !

عثمان دمبله - Ousmane Dembele
Xبستن
...
عثمان دمبله
کد خبر : 79782  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ورود به ترکیب ثابت والورده در سیستم 3-3-4

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، پس از منتفی شدن ماجرای انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا، باشگاه به دنبال گزینه ای جهت تقویت تیم در فاز تهاجمی نخواهد بود و روی عثمان دمبله تکیه خواهد کرد و اولویت نقل و انتقالاتی در خط هافبک است.

 

دمبله که در فصل گذشته با کتمان درد خود دوری 4 ماهه را در ابتدای فصل تجربه کرد و در انتهای فصل توانست به فرم خوب خود بازگرددف از فصل جدید در ترکیب اصلی والورده حضور خواهد شد تا با انطباق با سبک بازی تیم، شرایط را کاملا پس از نیامدن گریزمان به نفع خود تغییر دهد.

 

والورده که در طول فصل روی ضعف تاکتیکی دمبله و به ویژه ضعف در دفاع تیمی او تاکید داشت، حالا باید دمبله را برای بزرگ ترین چالش دوران حرفه ای آماده کند و عثمان اینبار با حضور در پیش فصل بارسلونا قادر به انجام این کار است و والورده نیز نسبت به توانایی های مهاجم جوان فرانسوی اطمینان دارد.

 

از این رو به نظر می رسد که سیستم والورده برای فصل آینده 3-3-4 شود که برای دمبله جهت بازی راحت تر خواهد بود تا از بار وظایف دفاعی او کاسته شود.

 

همچنین باشگاه به نقش موثر اریک آبیدال در حمایت و رشد دمبله خوشبین است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لاماسیا
لاماسیا (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۳۷ ۰
لیاقت حمایت رو داره
هادی - nothing but barca
هادی - nothing but barca (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۲۶ ۱
فقط بحث حمایت نیست. اگه یه هافبک مناسب برای فصل بعد نخریم وضعیت دمبله بازم پیچیده میشه. دمبله به هافبک برای تغذیه نیاز داره. اگه یه هافبک مناسب تهیه بشه که بتونه مسی رو توی راست تغذیه کنه. دمبله هم می تونه بره جلوی کوتینیو توی چپ بازی کنه. هنوز تیم توی هافبک راست مشکل داره. اگه روبرتو هم بیاد توی هافبک این بار توی دفاع راست مشکل داریم.
 مهبد
مهبد (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۷ ۴
همم هافبک نیاز داریم هم یه مهاجم خوب حالا یا وینگر چپ باشه یا نوک توان گلزنی بارسا با توجه به نا آمادگی سوارز که داره به بنزما تبدیل میشه و اینکه دمبله ام بازیکن گلزنی نیست کمتر از فصل قبلم میشه واقعا گریزمن خیلی بارسارو جلو مینداخت ولی هنوزم معتقدم تو هافبک تیاگو بهترین گزینس و با اومدن دی یانگو آرتور فصل بعد باید راکیتیچو پائولینیورو دک کنیم ،البته اگه به من بود همین آرتورو میگرفتم و زمستونم دی یانگو میگرفتم و با یه پیشنهاد خوب هازاردو میگرفتم علاوه بر اینکه گلزنه و وینگ چپه خیلیم به سبک بازی بارسا میخوره و اونموقع تعادل تو چپ و راست بهتر میشد بعد گریزمن بهترین گزینه واسه خرید تاپ فقط و فقط هازارده
هادی - nothing but barca
هادی - nothing but barca (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۸ ۱
خرید یه مهاجم طراز اول مثل سوارز به این سادگی نیست و بودجه ی بالایی می خواد. اگه گریزمان میومد عالی بود ولی حالا گزینه ای در این حد که بشه با این هزینه خرید وجود نداره فعلاً.
این فصل هم بیشتر اوقات توی سی ال سوارز به سمت چپ متمایل می شد چون کسی اونجا نداشتیم وگرنه به نظرم هنوز هم میشه یه فصل دیگه روی سوارز حساب باز کرد به همراه آلکاسر.
البته اگه فصل بعد هم نخواد بعد مسی همه ی ضربات آزاد رو بزنه و بذاره کوتینیو که تخصصش رو داره این کارو انجام بده.
هرچی ضربه آزاد بود فرتی زد بیرون امسال
آرین بارسلون
آرین بارسلون (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۱۰ ۱
علاوه بر دمبله کوتینیو بیشتر فاز حمله داره تا بازی ساز
هادی - nothing but barca
هادی - nothing but barca (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۷ ۱
بله تخصص کوتینیو وینگ چپه ولی تا وقتی هافبک مناسب نداشته باشیم باید بیشتر توی ناحیه میانی حاضر بشه. مخصوصا" با رفتن اینیستا قطعاً باید توی خط هافبک بازی کنه فعلاً
ارنستووالورده
ارنستووالورده (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۳ ۰
با تر کیب ۴.۳.۳دمبله به وینگر چپ میره و مسی وینگر راست میشه و این عالیه میشه گفت خط حمله دوباره مرگ بار میشه فقط باید جانشین سوارز مشخص باشه چون سوارز به خاطر سنش احتمالا تمام فصل رو نتونه بازی کنه وباید سوارز رو برای بازی های مهم حفظ کنن
مسیستا
مسیستا (دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷)
۲ ۴
یه سوال
گریزمان یا باشگاه اتلتیک باید به بارسا پول بدن؟
آخرین نظرات مطالب دیگر