داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

نیمار به دور از مسی نتوانست موفق باشد !

نیمار - Neymar
Xبستن
...
نیمار
کد خبر : 80385  |   زمان ارسال : شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
خروج از بارسلونا به ضرر نیمار بوده است !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش اسپورت ، نیمار جونیور فوق ستاره برزیلی زمانی که عضو باشگاه بارسلونا بود در تمام مدت زیر سایه لئو مسی بهترین بازیکن جهان بود و درخشش های او بازتاب چندانی نداشت همین مسئله باعث شد که در تابستان او با 222 میلیون یورو راهی پاریسن ژرمن شود اما از زمانی که نیمار به دور از لئو مسی هیچوقت موفق نشده موفقیت بزرگی را بدست آورد.

 

نیمار برای شروع تاریخ سازی و رسیدن به موفقیت های بزرگ همانند توپ طلا و لیگ قهرمانان اروپا باشگاه بارسونا را ترک کرد. نیمار به دور از لئو مسی هرگز موفق نشده کار بزرگی را انجام دهد او در جام جهانی با تیم ملی کشورش شکست خورد و در لیگ قهرمانان نیز حذف شدند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی کرمانشاهی
علی کرمانشاهی (شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷)
۳۳ ۰
غرور کار دستش داد وگرنه اگه بارسا میموند هم محبوبیت و هم درآینده به بهترین بازیکن جهان مبدل میشد
علی ال گوآخه
علی ال گوآخه (شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷)
۲۰ ۰
وقتی الکی یه بازیکنو بزرگ میکنی همین میشه دیگه....فک میکنه کیه.....الان شاخ بازی در میاره
محمود بلوگرانا
محمود بلوگرانا (شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷)
۹ ۲۳
الان این خبر بود .... تحلیل بود ..... گزارش بود..... محض اطلاع بود.... واسه خالی نبودنه عریضه بود .... نه داداش خبری مسخره واسه دیده شدنه بیشتره تبلیغات بود‌‌.... قبلا هم گفتم بارسا نیوز عزیز پیشرفت کن نه رو عقب ، تجارت خوبه نه به قیمته از بین رفتنه اعتبار .... من که سالهاست دارم از شما اخباره بارسای عزیز رو پیگیری میکنم کم کم دارم به فکره تجدیده نظر میفتم .... هر خبری رو نرید لطفا ،هر شایعه مضحک رو تیتر نکنید .... شما فقط متعلق به خودتون نیستین آخه که
کینگ مسی
کینگ مسی (شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷)
۸ ۱
سرمربی برزیل باید بجای ویلیان از همون اول دالاگاس کاستا رو تو زمین میزاشت و وقتی که دید نیمار داره همه زحمت تیم رو به باد میده فرمینیو رو بجاش تعویض میکرد. واااای که جای دنی آلوز چقد خالی بود. ببین تو این سن چقد تاثیر داره و اگه همین ۳_۴ سال تو بارسا میموند بارسا چقد موفقیت کسب میکرد
مسی - ژاوی - اینیستا
مسی - ژاوی - اینیستا (شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷)
۱۱ ۰
نیمار یک جورایی مکمل مسی بود. بدون مسی فقط یک بازیکن معمولیه که توی لیگ های سطح پایین مثل فرانسه به کار میاد
آخرین نظرات مطالب دیگر