داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : SevillaFCBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
1

خروج پائولینیو کلید جذب فرانکی دی یونگ !

دی یانگ - DE Jong
Xبستن
...
دی یانگ
کد خبر : 80518  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
بارسلونا میخواهد در همین فصل دی یانگ را جذب کند

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، به نظر میرسد که آبی اناری ها کلید پروژه جذب فرانکی دی یونگ را این بار با جدیت بیشتری کلید زده اند. با خروج پائولینیو و جدایی چند بازیکن دیگر بارسلونا به فکر تقویت ترکیب خود افتاده است ، پائولینیو با 50 میلیون یورو راهی لیگ چین شد و باشگاه نیز رسما پروژه جذب رابیوت ستاره پاریسن ژرمن را آغاز کرده هر چند که جذب این بازیکن بسیار دشوار است. با این حال فرانکی دی یونگ بار دیگر وارد اهداف نقل و انتقالات باشگاه بارسلونا شده است.

 

بارسلونا علاقه زیادی به جذب ستاره جوان آژاکس دارد و قصد داشت در همین تابستان داستان جذب وی را نهایی کرده تا در سال آینده او بدون مشکل خاصی راهی نیوکمپ شود اما در مقابل باشگاه آژاکس مقاومت زیادی برای حفظ ستاره خود نشان داده که این مسئله بارسلونا را دلسرد کرده است.

 

بعد از خروج پائولینیو حالا به نظر میرسد که بارسلونا میخواهد برای همین فصل دی یونگ را به ترکیبش اضافه کند. با وجود میل بالای آژاکس برای حفظ این بازیکن سران باشگاه با نماینده بازیکن تماس داشته و قصد دارند مذاکرات را به صورت جدی تر با باشگاه آغاز کنند. شخص بازیکن پیش تر با بارسلونا به توافق شخصی رسیده بود اما تنها مانع این انتقال تا به اینجا باشگاه آژاکس بوده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مهدی 10
مهدی 10 (چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷)
۳۳ ۱
شکل بازیشو خیلی دوست دارم کلا فکر میکنم بازیکن خیلی با استعدادیه ولی اگه یه درصد متوجه شم جای بوسکتس بخواد بیاد اصلا دوست ندارم بیاد چون ما تو اون پست اوریول رو داریم که حتی رئالم براش پیشنهاد داده
خیلی دوست دارم بیاد ولی نه برا جایگزینی بوسکتس...
کینگ لئو & کینگ لبران
کینگ لئو & کینگ لبران (چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷)
۱۷ ۳
چشم نخوره چقد جذابه این پسر
آخرین نظرات مطالب دیگر