داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : RealBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
2

باشگاه انگلیسی در پی جذب دو بازیکن بارسلونا

یری مینا - Yerry Mina
Xبستن
...
یری مینا
کد خبر : 80605  |   زمان ارسال : جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
اورتون خواهان جذب مینا و دینیه شده است !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش تلگراف ، اورتون برای شروع فصل جدید خود در لیگ برتر به فکر تقویت تیم خود در پست خط دفاعی افتاده است. یری مینا و لوکاس دینیه دو مدافع بارسلونا از زمان حضور خود در این باشگاه فرصت چندانی برای خودنمایی پیدا نکرده اند و حالا به نظر میرسد که باشگاه اورتون در پی جذب یری مینا و لوکاس دینیه است.

 

لوکاس دینیه به علت دقایق کمی که در بارسلونا بازی کرد فرصت حضور در جام جهانی 2018 روسیه را از دست داد اما در طرف مقابل یری مینا نمایش چشمگیری داشت و موفق شد 3 گل مهم برای کلمبیا به ثمر برساند. به نظر میرسد که دینیه تمایل زیادی برای خروج دارد و این مسئله را به سران باشگاه نیز اعلام کرده است و گفته میشود که بارسلونا با دریافت 10 میلیون پوند او را به فروش میرساند.

 

در طرف مقابل نیز یری مینا بعد از درخشش در جام جهانی آینده ای بسیار مبهم دارد. امروز بارسلونا کلمنت لنگلت را جذب کرد که قطعا این مسئله کار را برای مینا برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم دشوار میکند. یری کلمبیایی در صحبت های خود خروج از بارسلونا را رد نکرده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سهیل کاتالان
سهیل کاتالان (جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷)
۱۹ ۳
مینارو باید به یک تیم خوب تو لالیگا قرضی بدن تا باسبک بارسا و لالیگا مچ بشه بازسکن خوبیه بازی هواییش خوبه قدرت بدنی بالایی داره ولی سرعتش پاینه حیفه بفروشنش دینیه رو باید بفروشن و از لاماسیا بازیکن بیارن کنار البا که حداقل از تجربه البا استفاده کنه
زنده باد بارسا زنده باد کاتالان
شیر
شیر (جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷)
۱۲ ۲
برادر سهیل اگر لالیگا نشد .لیگ جزیره هم ميتونه مینا رو ابدیده بکنه چون هم سرعت و هم قدرت وجود داره. و تعداد بازیها هم زیاده یک فصل بره آدم قشنگ زیر نظر یگیردش خوب بود بیاد نبود همونجا بمونه
زاده 17بهمن
زاده 17بهمن (جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷)
۷ ۰
دینیه قطعے و مینا قرضے بره
آخرین نظرات مطالب دیگر