داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مارکا : رقابت های شدید برای رسیدن به ترکیب اصلی

عثمان دمبله - Oumane Dembélé
Xبستن
...
دمبله و مالکوم
کد خبر : 82223  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
کار والورده برای انتخاب ترکیب اصلی دشوار است

اختصاصی بارسا نیوز - والورده برای انتخاب تیم اصلی کار سختی در پیش دارد.

 

طبق گزارش مارکا ، اریک آبیدال مدیر ورزشی بارسلونا با خرید های خوبی که در این تابستان انجام داده تیم کاملی در اختیار سرمربی تیم قرارداده و حالا در فصل پیش رو بین بازیکنان برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت شدیدی در پیش خواهد بود. ویدال ، آرتور ، مالکوم و لنگله ورودی های جدید بارسلونا تا به اینجای کار بوده اند.

 

مارک آندره تراشتگن و یاسپر سیلسن

 

مارک آندره تراشتگن قطعا سنگربان شماره یک و اولویت اول کادر فنی بارسلونا خواهد بود. والورده باید دقت کند که سیلسن نیز میتواند در نقاط مختلف فصل درون دروازه تیم قرار بگیرد ! سیلسن تلاش میکند باشگاه را ترک کند اما اگر این اتفاق رخ ندهد بعید است وضعیتش عوض شود.

 

 

ایوان راکیتیچ و آرتور

 

با ورود آرتور به بارسلونا حالا والورده عنصر جدیدی در خط هافبک دارد. در خط هافبک بارسلونا جایگاه بوسکتس تضمین شده است بنابر این راکیتیچ و آرتور باید برای یک پست رقابت کنند. ستاره برزیلی ممکن است گزینه ای باشد تا راکیتیچ بیشتر از گذشته بتواند استراحت کند هر چند که کادر فنی و مدیریت امید های زیادی به آرتور ملو دارند.

 

 

عثمان دمبله و مالکوم

 

ستاره فرانسوی با قیمت زیادی راهی بارسلونا شد و در اولین فصل حضورش نتوانست به خوبی خود را نشان دهد. بارسلونا در تابستان با مالکوم پدیده برزیلی بوردو قرارداد امضا کرد این دو بازیکن سبک بازی شبیه به هم دارند و قطعا برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت هیجان انگیزی در پیش دارند. به نظر میرسد که والورده میخواهد در فصل پیش رو از سیستم 3-3-4 استفاده کند گفتنی است که دمبله فصلش را با درخشش در سوپر کاپ اسپانیا آغاز کرده است.

 

 

سرخیو بوسکتس و آرتورو ویدال

 

هافبک شیلی در زمان انتقال به بارسلونا عنوان کرد که برای کمک به تیم و کسب موفقیت به این باشگاه آمده و این دقیقا همان کاری است که باید انجام دهد. بوسکتس بازیکنی است که به سبک و عملکرد تیم کمک میکند در مقابل ویدال خصوصیات متفاوتی دارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 پویول
پویول (سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷)
۱۲ ۵
همه حرفاتش درست بود جز راجب دمبله و مالکوم دمبله و مالکوم تفاوت بسیار زیادی دارند دمبله یه بازیکن فانتزی که با تکنیک آمیخته با سرعت بازیکن مقابلو جا میزاره در مقابل مالکوم قدرت بدنی زیادی داره و با تکنیک بعضا با قدرت بدین بازیکن حریفو جا میزاره درسته شباهت هایی هم دارن ولی جنیگ وجود نداره مالکوم تو برنامه ها وجود داره بارسا به یه وینگ راست نیاز داشت
حسین1996
حسین1996 (سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷)
۱۹ ۲
هر کدومش که بهتر بود رو بیشتر بازی بده اما نباید اونارو کاملا نیمکت نشین کنه چون اینجوری اونام خراب میشن
حسین1996
حسین1996 (سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷)
۱۰ ۱
تو این چند بازی اول هر کدوم از اینار یه نیمه بزاره تا بهترین ترکیب مشخص بشه
بارسایی متعصب
بارسایی متعصب (سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷)
۵ ۰
یه مدت کوتاهی که گذشت و این بازیکنای جدید با تیم هماهنگ شدن به نظر من این ترکیب خیلی خوب میشه. دمبله...مسی...مالکوم و پشت سر هم آرتورملو...بوسکتس...کوتینیو... البته تو بازیهایی که تیم میخاد دفاعی تر بازی کنه و حفظ نتیجه کنه میشه از ویدال و راکیتیچ وسط زمین استفاده کرد و کوتی به جای ماکوم وینگرچپ بازی کنه.
رامین123
رامین123 (سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷)
۳ ۱
با توجه به این که والورده دمبله رو تو سوپر کام برخلاف فصل پیش، تو پست وینگر چپ بهش بازی داد و با توجه به نوسانات سوارز، ممکنه که مالکوم گزینه ی تعویضی برای سوارز باشه که با اومدنش به ترکیب خودش وینگر راست و مسی هم 9 کاذب بازی کنه.
کیوان
کیوان (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۷ ۵
دمبله و‌مالکوم، جفتشون باید باشن .‌چپ و راست. رقابتی نیست
ملو، باید فیکس باشه. حضور راکی فقط استعداده ملو رو نابود میکنه....
حالا ارتورو و‌ بوسکی، میتونن چرخشی باشن
همینطور ترشتگن و سیلسن!
عارف10
عارف10 (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۵ ۳
کاش حداقل آرتور کولاک کنه راکی رو نیمکت نشین کنه یه بازیکن خوب تو پست راکی باشه
اینا ستاره بخر نیستن
آخرین نظرات مطالب دیگر