داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۰ ختافه
برد آسان پس از شکست سخت
0

بحث جدی بارسلونا در انتظار پیکه

جرارد پیکه - Gerard Pique
Xبستن
...
جرارد پیکه
کد خبر : 83069  |   زمان ارسال : شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بحث مجوز و دوچرخه الکتریکی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، در باشگاه بارسلونا هیچ کس شکی درخصوص کیفیت فوتبالی و قدرت شخصیتی جرارد پیکه ندارد مدافعی که به عنوان یکی از رهبران کلیدی تیم با دوران حرفه ای عالی و درخشان تا سال 2022 با بارسلونا تمدید کرده و شخصیتی خاص برای رسانه ها بابت جبهه گیری مقابل رئال مادرید محسوب می شود به ویژه حاشیه های حضورش در تیم ملی اسپانیا که از سوی مردم این کشور در استادیوم با سوت اعتراضی مواجه می شد.

 

با این حال باشگاه نمی تواند درخصوص استفاده او از دوچرخه و احتمالا بالای مصدومیت او ریسک کند و مانعی در مقابل خود جهت درپیش گرفتن بحث و گفت و گویی جدی با جرارد پیکه نمی بیند به ویژه زمانی که او با تولید مستند تصمیم گریزمان پس از خبر اعلام بقای نیمار با هدف اطلاع به مدیران باشگاه، مدیران را زیر سوال برده است که نارضایتی زیادی را در بین مقامات باشگاه به وجود آورده است.

 

حالا پس از ماجرای مستند گریزمان باشگاه بابت لغو مجوز رانندگی پیکه بابت جریمه های مختلف در انتهای فصل گذشته بابت استفاده او از دوچرخه نگران وضعیت جسمانی و تصادف احتمالی و مصدومیت جدی اوست چون علی رغم اینکه پیش از این از کلاه ایمنی استفاده می کرد اما آخرین تصویر ثبت شده از او دوچرخه سواری بدون بر سر داشتن کلاه ایمنی بوده است.

 

با این حال جرارد از تعطیلات تمرینی باشگاه و خداحافظی از تیم ملی در نیویورک در رقابت های تنیس حضور دارد و واقعیت این است که او علی رغم فاصله گرفتن از باشگاه به زودی نشستی را با باشگاه جهت توضیح به عنوان کاپیتان سوم تیمدرپیش خواهد داشت.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امید :تحتِ تعقـــــیب:
امید :تحتِ تعقـــــیب: (شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷)
۲۵ ۶
خوب از مصدوم شدنش ترس دارید یه راننده بگیرید واسش
برسونتش
راس
راس (شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷)
۲۱ ۹
این همه حقوق میگیره قاعدتا یه سری چیزای ابتدایی رو خودش باید رعایت کنه ... چپ میشه راست میشه به باشگاه ایراد میگیرید*????
امیربهمنی
امیربهمنی (شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷)
۲۱ ۵
با اینکه خیلی دوسش دارم
ولی جدیدا حاشیه اش یکم زیادتر از حد مجازه
میترسم باعث افتش بشه
بهتره فعلا تمرکزش رو فوتبال باشه تا به اوج برگرده
راس
راس (شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷)
۲۲ ۶
برای مستند گریزمان که‌کوچک ترین انتقادی بهش وارد نیست ... قاعدتا کسی که باید حفظ اسرار مشتری داشته باشه و دور از اخلاق حرفه ایی بوده که بخواد به کسی اطلاع بده ... ولی دیگه رانندگی با سرعت بالا و ... بهش واقعا انتقاد وارده ... کلا حاشیه ی مفت زیاد داره پیکه
آخرین نظرات مطالب دیگر