داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

والورده : بوسکتس کلیدی است ، غیبت آلبا ؟

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 83258  |   زمان ارسال : جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
برای تمام بازیکنان تیم برنامه داریم

اختصاصی بارسا نیوز - باید عملکرد خوبی در این دیدار داشته باشیم.

 

طبق گزارش مارکا ، ارنستو والورده سرمربی تیم بارسلونا پیش از دیدار مقابل رئال سوسیداد در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. در ادامه میتوانید آن را دنبال کنید.

 

سرخیو بوسکتس

سرخیو بازیکن مهم و کلیدی برای باشگاه است. بوسکتس بازیکنی است که به تیم شکل میدهد در این سال ها تمجید های زیادی از او شده که کاملا لایق آن ها بوده است.

 

استراحت به بوسکتس

بوسکتس بازیکنی خاص و منحصر به فرد است و اگر در زمین نباشد باید بازیکن جدیدی در پستش قرار بدیم. ایوان راکیتیچ و سرخی روبرتو بازیکنانی هستند که میتوانند در این پست بازی کنند. در هر صورت گزینه های زیادی داریم.

 

ویدال و آرتور

برای همه بازیکنان برنامه داریم. زمانی که آن ها بازی میکنند چیز های زیادی به تیم اضافه میکنند و قطعا بازی های زیادی به آن ها میرسد. باید به خود اعتماد به نفس داشته باشند هر چند که در این هفته به دلیل سفر های طولانی بهترین شرایط را نداشتند.

 

تمجید مسی از آرتور

آرتور بازیکنی است که خیلی سریع خود را با هم تیمی های جدیدش و سبک خاص این باشگاه مچ کرده است. او به گونه ای کار میکند که انگار سال ها بازیکن باشگاه بوده ! ما به آرتور ملو امید زیادی داریم.

 

برنامه برای آلنا

ما اصلا قصد نداریم که اونو بین تیم دوم و اول پاسکاری کنیم. بعد از اینکه برای تیم دوم چند بازی به میدان رفت و به فرم خوبش رسید او به تیم اول اضافه میشود و باشگاه نیز چنین برنامه ای برایش داشته است. ما از او در پست های زیادی استفاده میکنیم.

 

اگر جوردی آلبا نباشد

خواهیم دید چگونه میشود ! میراندا و توماس ورمالن میتوانند در این پست بازی کنند. البته سرجی روبرتو نیز بازیکنی است که میتواند در پست های مختلفی برای تیم بازی کند.

 

7 بازی در 23 روز

ما باید روی تمام بازیکنان تیم حساب کنیم. برخی از بازیکنان از تیم ملی آمده و حالا نیز رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در حال شروع شدن است و ما چاره ای جز استفاده از سیستم چرخشی نداریم تا خطر مصدومیت کاهش پیدا کند و بازیکنان آماده باشند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
یاسین...
یاسین... (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۹ ۳۴
توماس ورمالن تو پست دفاع چپ میتونه بازی کنه خدایا...این چی میزنه اینقدر توهمش بالاس تو دفاع وسط همش پاهاش پارس وای به حال اینکه بخواد دفاع چپ پاسه...کی میری دکتر بیلبائو ورمالنم با خودت ببری
مسی احمدی
مسی احمدی (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۲۲ ۱۸
خخخخخخخخخ
داداش تازه اومتیتی هم میتونه دفاع چپ بازی کنه
به خاطر توانایی ورمالن و اومتیتی برای بازی کردن در دفاع چپ والورده باید بره مرگ بر والورده
والورده باید اخراج شه
@Evoken-Heros
یاسین...
یاسین... (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۶ ۱۶
خوش خنده خودم تو سایت صد بار گفتم اومتیتی تو لیون دفاع چپ بی نظیر بوده ولی شل ورده میخواد ورمالنو بزاره در حالیکه نه وجود استفاده از میراندارو داره نه شعور استفاده از اومتیتی تو چپ رو ولی ورمالنو میزاره مصدومم میشه یه تعویضم تو سوسیه دادی که همیشه توش مشکل داشتیم به فنا میره...دنباله دفاع کردنه اسم ورمالنو آوردو تا عشقاشو به هر بهانه ای بازی بده این آرزو رو به گور میبره که پیر پاتای جنازرو بازی بده آلبا هست با استراحت کامل...لنگله هم هست برای رفتن اومتیتی به چپ ...حالیت شد
مسی احمدی
مسی احمدی (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۱۹ ۷
تو هم نه شعور اینو داری که بفهمی یک بازیکن 18 ساله رو نمیشه یهو تو یه بازی رسمی بازی داد و نه شعور درک بازی های فوق العاده ورمالن در فصل پیش
تو بازی ها احتیاط کنه میگید ترسوئه نکنه میگید برا چی احتیاط نمی کنه
منطقت تو حلقم اعتقاد داری ورمالن تو یه بازی مصدوم میشه
مسی احمدی
مسی احمدی (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۸ ۳
خطاب نزدم
@Evoken-Heros
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۵ ۱۳
منظق حامیان والورده تو حلقم چمن المپیکو هم بد بود من قبله بازی با رم مسی و سوارز و اینیستا و ... 90 دقیقه بازی دادم من فاکتور بازی زیبا رو از بارسا گرفتم و به جاش فاکتور نتیجه گرایی رو بهش اضافه کردم من تاکتیک یه گل بزن بکش عقب رو به تیم اضافه کردم من پایینتر تعداد گل 9 فصل گذشته تو لالیگا رو ثبت کردم اصلا من بدم والورده خوبه اصلا والورده تو بیلائو هم هجومی بازی می کرد من بودم تو بیلبائو دفاع ضد حمله بازی می کردم و سبک حملاتم هم مستقیم بود اره بابا همش تقصیره منه وگرنه والورده که بهترینه
جاوید بارسا
جاوید بارسا (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۶ ۳
ما نباید یک نفر را بی خودی زمین بزنیم و نه بی خودی بالا ببریم.
منتقدان و حامیان کورکورانه جفتشون یکی هستند
یاسین...
یاسین... (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۹ ۵
چقدر پس پپ بیشعور بود که از کلی بازیکن جوون لاماسیا استفاده کردو بهشون بها داد و نتیجش شیش گانه داد...این کم شعوری از خودتونه...تقصیری ندارید یه بیوجود سرمربی تیمه ذهن شماها رو هم مثل خودش کرده که استفاده از جوونا رو تو وجودش نمیبینه و همش دنبال امثال ورمالنو راکتیچ و ویداله...جوابمو نده فهمیدم سطح فکرت در چه حدیه...تا وتلورده امثال شما طرفدارای حامی این تفکر هستین بارسا رنگ خوشی رو نمیبینه..خیلی دوست دارم مسی دو تا بازی به والورده بگه بازی نمیکنن ببینید سرمربی محبوبتون چه جوری خودشو خیس میکنه
مسی احمدی
مسی احمدی (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۴ ۵
نمی فهمی
چیکارت کنم
@Evoken-Heros
پوریا
پوریا (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۱۰ ۶
عه چرا والورده مصاحبه کرد؟ مگه نمیدونه نباید مصاحبه کنه؟ معلومه اصلا هیچی حالیش نیست
خاک تو سرش که مالکوم مصدوم رو دعوت نکرد، باید دعوتش میکرد و بهش فیکس بازی میداد حتی اگه پاش تو گچ باشه. آرتور هم باید فیکس میزاشت بازی کنه جلوی گربه سیاهمون، مهم نیست که درست حسابی با تیم تمرین نکرده، مهم اینه که چهار روز پیش مسی ازش تعریف کرده، چون مسی ازش تعریف کرده باید بدون درنظر گرفتن تمرینات بهش فیکس بازی داد. منظور مسی هم دقیقا این بود که ارتور رو جای راکتیچ بزاره ما میفهمیم منظور مسی چی بوده بقیه و والورده متوجه نمیشن
ما از والورده بیشتر میدونیممم
به هوسکا هم نباید 8 تا میزد، احترام به حریف سرش نمیشه که! باید 5 تا میزد فقط، لعنت بر والورده که طبق سلیقه شخصی ما عمل نمیکنه!
(جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۵ ۸
خوب سوسیداد گربه ی سیاه ما ، هوئسکا ، آلاوز ، لگانس ، لاس پالماس و دپورتیوو و ... چی ؟ این‌ها هم گربه سیاه و درجه یک هستن که باید دفاعی و محتاط بود مقابلشون ؟
والورده فَنی ، والورده فَن ...
پپ کبیر
پپ کبیر (شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷)
۲ ۰
حالامیادتویه بازی خارج ازخانه تمام تیم راتغییرمیدهدبجای اینکه نفربه نفربازیکن به تیم اضافه وتست نمایدببینم همین شروع فصل تخم دوزرده میزاری یانه
آخرین نظرات مطالب دیگر