داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

دنیس به دنبال تضمین آینده با ۳ مشتری ایتالیایی

دنیس سوارز - Denis Suarez
Xبستن
...
دنیس سوارز
کد خبر : 84937  |   زمان ارسال : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
انحصاری کالچو

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش سری کالچو مرکاتو، دنیس سوارز همچنان مورد توجه باشگاه های ایتالیایی قرار دارد در شرایطی که همچنان به نیمکت نشینی در بارسلونا ادامه می دهد.

 

دنیس سوارز که با رویای رسیدن به تیم اصلی بارسلونا همچنان نیمکت نشینی و خروج از لیست را با تعبیر تحمل سختی ها در پیام های اخیرش در شبکه های اجتماعی تحمل می کند، طبق گزارش کالچو مرکاتو سه باشگاه ایتالیایی میلان، ناپولی و ساسولو به جذبش علاقه مند هستند.

 

طبق گزارش منتشر شده، دنیس سوارز قصد ادامه حضور در بارسلونا را دارد ولی با این حال می خواهد درخصوص آینده خود از بارسلونا تضمین دریافت کند و با مدیران صحبت داشته باشد تا پس از آن در مورد آینده خود تصمیم بگیرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سورو (کینگ مسی و کوتینیو)
سورو (کینگ مسی و کوتینیو) (جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷)
۱۴ ۴
رفتنش به نفع خودشه چون با وجود ترافیک خط هافبک و مشکل والورده در بازی گرفتن از جوونا نمیتونه خودشو ثابت کنه اما اگه به ناپولی یا چلسی بره به یه هافبک خوب و موثر تبدیل میشه قطعا سبک بازیش خیلی شبیه اینیستا بود حیف شد بهش اعتماد نکرد والورده
امیربهمنی
امیربهمنی (جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷)
۱۵ ۳
کاشکی به اندازه گومز به این بدبخت فرصت میدادن
تیکی تاکا 1382
تیکی تاکا 1382 (جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷)
۱۵ ۳
بازیکن خیلی خوب و مناسب سبک بارسا ولی نتونست از فرصت ها استفاده کنه و حالا باید بره تا دیانگ بیاد و همچنین راه برای آلنا باز بشه چون باید بازی کنه آلنا
عارف10
عارف10 (جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷)
۴ ۳
رافینیا و سمپر و مونیر اولویت بالاتری دارن
آخرین نظرات مطالب دیگر