داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
4

چرا لیورپول با دمبله قرارداد امضا نکرد ؟

چرا لیورپول با دمبله قرارداد امضا نکرد ؟
Xبستن
...
دمبله - یورگن کلوپ
کد خبر : 85133  |   زمان ارسال : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
لیورپول از جذب دمبله ناامید شده است

اختصاصی بارسا نیوز - گزارش های زیادی نشان میدهد دمبله با انتقال به لیورپول مرتبط بوده است . اما رسانه انگلیسی اونینگ استاندارد در این رابطه نوشت قرمزها هیچ شانسی برای جذب عثمان نداشته اند .

 

آنطور که مشخص شده است یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در سال 2017 تلاش کرد تا با دمبله قرارداد امضا کند اما انتقال او از بارسلونا با شکست مواجه شد زیرا " علاقه به ندرت به عنوان یک شاخص مفید در تعیین اهداف آینده باشگاه در پنجره ترانسفر است " .

 

این منبع افزود لیورپول باور دارد که بارسلونا همچنان برنامه های بزرگی برای پیروزی ( منظور موفقیت دمبله ) دارد و آنها به این زودی آماده فروش یکی از دارایی های ارزشمند خود نیستند .

 

مصاحبه اخیر پپ سگورا یکی از مدیران نقل و انتقالاتی بارسلونا با کادنا سر نیز این مساله را تایید میکند . دمبله برای فروش نیست !

 

در این گزارش لینچ و هیوارد عنوان کردند که ممکن است مدیران لیورپول به استعداد دمبله علاقه مند باشند اما این لزوما به معنای آن نیست که عثمان هدف اصلی این باشگاه است زیرا در حال حاضر پست شماره 10 آنفیلد بیشتر نیازمند تقویت است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 مهبد
مهبد (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۱۴ ۰
رفتار بازیکنا خیلی میتونه از برخورد مربی تاثیر پذیر باشه،دمبله ذاتا آدم خوش گذرونو تنبلیه این تنبلیو تو بازیشم میشه دید و نشون داده هرموقع اراده کنه میتونه تواناییاشو به بهترین شکل نشون بده مثه اول فصل که جایگاهشو تو خطر میدید به نظرم بهترین کار الان در مورد دمبله ایجاد رقابت باهاشه با بازیکنی مثه مالکوم نه رافینیا
مهدی
مهدی (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۲ ۱
درسته ولی مربیم باید از بازیکن بتونه بازی بگیره شاید الان اگه پپ یا کلوپ بودن دمبله اینی نبود که الان میبینیم
@Mehbod
 مهبد
مهبد (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۲ ۰
بله منم که اول جملم گفتم رفتار بازیکنا از برخورد مربی تاثیر میگیره،ولی از والورده انتظار بازیکن سازی نداشته باشین،والورده بدرد مربی گری تیمهایی مثه اتلتیک میخوره که فقط نتیجه نهایی فصل واسشون مهمه نه آینده نگری باشگاه
آخرین نظرات مطالب دیگر