داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
0

گزارش : دی یانگ اولویت خرید بارسلونا

Frenkie de Jong - فرنکی دی یانگ
Xبستن
...
Frenkie de Jong - فرنکی دی یانگ
کد خبر : 85184  |   زمان ارسال : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
در بارسلونا معتقدند که گفتگوها با اطرافیان دی یانگ به خوبی پیش رفته و این بازیکن در پایان فصل به بارسلونا میپیوندد .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو دپورتیوو , در بارسلونا برای دی یانگ آرام هستند زیرا اعتقاد دارند او در فصل آینده بازیکن باشگاه کاتالان خواهد بود . در بارسلونا میدانند که دی یانگ علاقه مندان زیادی دارد و حتی برخی از باشگاه ها پیشنهاد بهتری ارائه میکنند اما با این وجود باشگاه در مورد این انتقال اطمینان زیادی دارد .

 

قول خرید دی یانگ در زمان رابرت فرناندز داده شد و این بازیکن نیز هیجان زده است . با این حال باشگاه آژاکس در تابستان گذشته به صورت واضح در مورد عدم علاقه نسبت به این انتقال هشدار داد . با این حال بارسلونا موقعیت خود در مورد دی یانگ را حفظ کرد .

 

دی یانگ چند روز قبل گفت " من میخواهم در بارسلونا بازی کنم و شاید یک روز این اتفاق رخ دهد اما در این فصل ( این انتقال ) انجام نمیشود " .

 

چیزی که امضای قرارداد را دشوار کرده علاقه 2 باشگاه به این بازیکن است . تاتنهام در کنار بارسلونا از مشتریان مهم فرنکی محسوب میشود . باشگاه انگلیسی در تابستان با پیشنهادی 50 میلیونی سعی در انجام این انتقال داشت اما آژاکس همان پاسخی را به آنها داد که به بارسلونا داده بود " ما به دی یانگ یک فصل دیگر نیاز داریم " .

 

منچسترسیتی تحت هدایت گواردیولا میتواند یک پروژه جالب دیگر باشد . پاری سن ژرمن نیز میتواند تلاش کند زیرا شایعات در مورد خروج رابیو وجود دارد . رقابت زیاد است .

 

با این حال در بارسلونا آنها نسبت به این انتقال آرام هستند . کار توسط فرناندز آغاز شد و توسط پپ سگورا , رامون پلانس و اریک آبیدال دنبال میشود . ابراز علاقه دی یانگ به بارسلونا نیز به عنوان مقصد احتمالی بعدی اطمینان نسبت به انتقال را بیشتر میکند .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
میراث بوسکتس
میراث بوسکتس (شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷)
۱۹ ۰
هر کدومشونو بخریم احتمال اومدن اون یکی هم میره بالا چون اونی که بیاد بارسا میتونه اون یکی هم جذب کنه
علیرضا ۶۱
علیرضا ۶۱ (شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷)
۱۶ ۳
در مورد گریزمان هم مطمئن و آرام بودن مسئولان باشگاه بعد دیدیم چی شد
سورو (کینگ مسی و کوتینیو)
سورو (کینگ مسی و کوتینیو) (شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷)
۱۶ ۰
این پسر عالیه امیوارم حتما بخرنش چون اگه بیاد با وجود همین دی یانگ و البته اوریل بوسکتس خیالمون از دوران پسا بوسکتس راحت میشه چن فصل دیگه خط هافبکمون به امید خدا عالی میشه
کوتینیو دی یانگ آرتور یا ریکی پویگ دی یانگ آرتور
فقط امیدوارم از ماتیاس دلیخت هم غافل نشن
جی۹۹۱۰
جی۹۹۱۰ (شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷)
۷ ۱
اگه دیانگ بیاد چند نفر رفتنی میشن راکیتیچ رافی دنیس
آخرین نظرات مطالب دیگر