داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار جونیور , لوئیس سوارز

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ سلتاویگو
پایان : مسی , مسی , مسی
7

واکنش گریزمان به بیانیه تند اتلتیکو مادرید

آنتوان گریزمان
ما در شبکه های اجتماعی :
آنتوان گریزمان
کد خبر : 90998  |   زمان ارسال : شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
اتلتیکو مادرید خواسته گریزمان در تمرینات شرکت کند

اختصاصی بارسا نیوز - گریزمان آرام است.

 

طبق گزاش اسپورت ، روز گذشته بارتومئو مدیر بارسلونا از شروع مذاکرات برای جذب گریزمان خبر داد و به نظر میرسد که بارسلونا خواسته تا مبلغ بند آزاد سازی گریزمان را به صورت اقساطی پرداخت کند. اتلتیکو مادرید ضمن تایید صحبت های بارتومئو با انتشار بیانیه ای تند از گریزمان خواست تا در تمرینات پیش فصل اتلتیکو مادرید حضور پیدا کند در حال حاضر دو باشگاه در حال مذاکره هستند اما آینده گریزمان مشخص نیست.

 

گریزمان در گذشته عنوان کرد که دیگر در اتلتیکو مادرید ادامه نمیدهد و اتلتیکو مادرید نیز خروج آنتوان گریزمان را تایید کرد و در یک مصاحبه سرزو عنوان کرد که بود که تصمیم گریزمان قابل برگشت نیست. بارسلونا به شدت خواهان گریزمان بوده و ستاره فرانسوی نمیخواهد در مادرید ادامه بدهد.

 

بعد از جذب فلیکس حالا شماره 7 نیز به این جوان پرتقالی رسیده است. گریزمان در توییتر نشان داد که بسیار آرام است او پست اول اتلتیکو مادرید که مربوط به تمرینات پیش فصل است را در توییتر لایک کرد و به نظر میرسد که او خیالش از همه جهت راحت است.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جاویدبارسا
جاویدبارسا (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۳۷ ۱
پس واکنش گریزمان کو؟
جاویدبارسا
جاویدبارسا (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۴۴ ۱
مطلبتون که هیچ چیز جدیدی توش نیست فقط تیتر مطلب باعث شد کلیک کنم. کار درستی این کار آیا؟
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۲۵ ۳
گریزمن رو میارن بدون هیچ مشکلی .
اتلتیکو اگر مدرکی داشت و میتونست شکایت کنه در بیانه ای که داد بجای این که بگه از رفتار گریزمن و بارسا ناراحتیم چون غیر حرفه ای و بی احترامی به هواداران ما بوده می‌گفت ما از مراجع قانونی پیگیر این مسئله می‌شیم.
اما چنین چیزی نگفتن چون نمیتونن کاری کنن
مسی احمدی
مسی احمدی (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۱۰ ۱۲
این اگر واکنش نیست پشمه؟؟؟


گریزمان در توییتر نشان داد که بسیار آرام است او پست اول اتلتیکو مادرید که مربوط به تمرینات پیش فصل است را در توییتر لایک کرد
@javidbarca
سلطان مسی
سلطان مسی (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۲۱ ۴
یعنی وای بروزی که دوباره بفهمیم گریزمان بارسا رو سرکار گذاشته
بارتومئو و والورده دارن آبرو ما رو تو سطح بین الملل میبرن
شیر
شیر (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۱۹ ۱
این ها فقط کینه بازی و مسخره بازی اتلتیکو هست .کار انتقال تمام شده هست و بزودی اعلام رسمی میشه ..گریزمن دیگه اشتباه سال قبل رو نکرد و اینبار برای برادریش رو ثابت کنه خیلی زود با بارسا ب تفاهم رسیده ..
بارسایی دو آتیشه#valverde GET LOST
بارسایی دو آتیشه#valverde GET LOST (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۱۴ ۳
اگه قرار هست برای جانشینی سوارز بیاد عالی میشه اما اگه بخوان بزارنش وینگ چپ یا همزمان با مسی و سوارز بازیش بدن نیاد بهتره...
على
على (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۵ ۰
واکنش گرینزمن همان لایک کردن پست اتلتیکوست یعنی با این کارش خواسته جو را اروم کنه. همه شواهد نشان دهنده انتقال گرینزمن به بارساست و طبق گفته برخی کارشناسان بنظر میاد اتلتیکو به بارسا بلوف زده با کارکردی ۲ جانبه: ۱- پول بیشتری برای گرینزمن بگیرد چیزی بین ۱۲۰ فعلی و ۲۰۰ قبل از جولای. ۲- بارسا را راضی به فروش سمدو یا اومتیتی و یا هر دو کند.
این بلوف را بارسا میتواند تو سر اتلتیکو خراب کند با اعلام عدم خرید گرینزمن بخاطر اتلتیکو. در این صورت توپ در زمین انها خواهد بود و بعید است تیمی حاضر شود ۱۲۰ میلیون برای گرینزمن بدهد. در این شکل اتلتی خودش وارد مذاکره با بارسا خواهد شد.
لاماسیا
لاماسیا (شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸)
۱۳ ۱
اولا که باشگاه درمورد گریزمان با خود فیفا مشورت کرده و بعدش یکی نیست به این اتلتیکو بگه خودت چه جوری وقتی از 1 جولای مذاکرات ازاد شد برای فیلیکس تو دو جولای به توافق رسیدی.یعنی یه روزه به توافق رسیدی؟؟؟؟؟؟؟؟ باشه ما گوشامون درازه