داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال سوسیداد ۱ ۲ بارسلونا
پایان : سیو امتیاز توسط مدافعان
0

آنری: پدرو یک هم تیمی فوق العاده است که تمام مربیان به او علاقه دارند

آنری: پدرو یک هم تیمی فوق العاده است که تمام مربیان به او علاقه دارند
Xبستن
...
کد خبر : 39048  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴  |   نویسنده : احمدرضا صفری  |  

به گزارش فوتبال - اسپانیا تیری آنری هم بازی سابق پدرو رودریگز و کارشناس این روزهای شبکه تلویزیونی Sky Sports  از موفقیت این مهاجم اسپانیایی در تیم فوتبال چلسی خبر داد.

 

او یک هم تیمی فوق العاده و یک بازیکن تمام حرفه ای است. پدرو از بازیکنانی است که مربیان همواره خواهان وی هستند زیرا که از جلوی زمین فشار زیادی به حریف وارد کرده و همواره اطمینان دارید که صد در صد توان خود را برای تیم خرج خواهد کرد.

او صحبت زیادی نمی کند، حاشیه ندارد و هیچگاه برای تیم مشکل ایجاد نخواهد کرد و به معنای واقعی یک بازیکن در خدمت تیم است. او بازی در سیستم 3 - 3 - 4 و کناره ها را به خوبی بلد است و گمان نکنم که مشکلی برای تطبیق با فوتبال انگلستان پیدا کند.

البته که موفقیت او به شرایط چلسی در این فصل و همچنین عوامل دیگری چون مصدومیت ها و سبک بازی در انگلستان بستگی دارد، اما گمان می کنم که وی در چلسی موفق شده و بالاتر از آن با قاطعیت می گویم که بازیکنان چلسی یک هم تیمی فوق العاده  پیدا کرده اند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سهیل!
سهیل! (پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴)
۰ ۰
ونگر دنبالش نیفتاد وگرنه یه خرید خیلی عالی برای ارسنال میشد...
آخرین نظرات مطالب دیگر