داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

اینیستا: سویا به خوبی ما را می شناسد؛ رسیدن به شش گانه آسان نیست

اینیستا: سویا به خوبی ما را می شناسد؛ رسیدن به شش گانه آسان نیست
Xبستن
...
کد خبر : 38373  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |   نویسنده : محمد اسلامی  |  

کاپیتان باشگاه بارسلونا در آستانه سوپرکاپ فردا شب اروپا برابر سویا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

کاپیتانی: تغییر زیادی در من ایجاد نکرده است. من همچون هر سال تلاش می کنم تا با بالاترین شخصیت و مسئولیت پذیری در تیم حضور داشته و تمام توانم را خرج کنم.

شش گانه: طبیعی است که پس از فتح سه گانه افکار ما به سوی دو سوپر کاپ بعدی و همچنین جام باشگاه های جهان متمرکز می شود. رسیدن به شش گانه واقعا یک اتفاق رویایی خواهد بود، اما ما فردا در قدم اول دیدار بسیار دشواری برابر حریفی که به خوبی ما را می شناسد، خواهیم داشت و برای پیروزی باید از نظر آمادگی ذهنی در بالاترین سطح ممکن قرار بگیریم.

آمادگی مسی: داشتن او گارانتی رسیدن به پیروزی رسد. من مدت زیادی است که از هم بازی بودن با لئو لذت می برم و امیدوارم که این همکاری هنوز هم برای سالیانی طولانی ادامه داشته باشد.

جدایی پدرو: چیزی نیست که امروز به آن فکر کنیم زیرا که وی در اینجا حضور داشته و می خواهیم به همراه هم یک قهرمانی دیگر را جشن بگیریم. من به عنوان یک هم بازی و البته دوست پدرو به خوبی از ارزش های او آگاهم. او بازیکنی کاملا در کلاس جهانی است و همواره تمامِ تمام توان خود را برای موفقیت تیم می گذارد.

شکست برابر سویا در سوپرکاپ 2006:  سال خوبی برای ما نبود. سویا همواره یک قهرمان شایسته در اروپا بوده و آن بازی به خوبی به ما نشان داد که رسیدن به رویای شش گانه به هیچ عنوان آسان نیست و ما باید به دیدار فردا همچون یک بازی فینال تمام عیار نگاه کنیم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آرمیتا مســــــی
آرمیتا مســــــی (دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴)
۱ ۰
کاپیتان جون شیش گانه رو از الان گرفتیم
آخرین نظرات مطالب دیگر