داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال وایادولید
پایان : فشار دوباره به رئال مادرید !
38

باشگاه PSG مبلغ درخواستی اش برای نیمار را به بارسلونا اطلاع داد !

باشگاه PSG مبلغ درخواستی اش برای نیمار را به بارسلونا اطلاع داد !
ما در شبکه های اجتماعی :
نیمار
کد خبر : 100350  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : ایوب   |  
باشگاه پاری سن ژرمن بار دیگر شرایط مذاکره را سخت کرد

اختصاصی بارسا نیوز - بارسلونا و نیمار میخواهند بار دیگر کنار هم باشند

 

طبق گزارش اسپورت نیمار جونیور میخواهد به بارسلونا برگردد و بارسلونا هم خواهان این انتقال است , بعد از شکست در معامله تابستان گذشته پیش تر انتظار میرفت که این تابستان شرایط مذاکره با PSG آسان تر از گذشته باشد اما بنظر میرسد شرایط کماکان سخت تر شده است.

 

مذاکرات بارسلونا با PSG از هفته گذشته دوباره شروع شده است و همین اول کار باشگاه پاریسی کاملا جبهه خود را روشن کرده است . باشگاه فرانسوی خروج نیمار را این بار در برنامه های خود گنجانده است اما با شرایط خاص !

 

باشگاه پی اس جی برای نیمار 175 میلیون یورو " نقد " میخواهد . آن ها به بارسا گفته اند که به هیچ یک از بازیکنان این تیم هم علاقه ای ندارند که بخواهند او را وارد معامله کنند در نتیجه تنها پول نقد میخواهند.

 

بارسا اولویتش را روی لاتارو قرار داده و پول انتقال او فعلا اوکی شده است و برای نیمار تنها ورود بازیکن و انتقال قرضی و یا پرداخت به صورت اقساطی امکان پذیر است.

 

معامله به بن بست نرسیده اما همین اول کار مشخص است که باشگاه پاری سن ژرمن میخواهد بار دیگر بارسا را اذیت کند. فعلا مشخص نیست که موضع بارسا چه خواهد بود اما اگر پی اس جی روی درخواست خود اصرار کند انتقال نیمار به بارسا این تابستان هم منتفی خواهد بود.

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
م.بارسا
م.بارسا (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۵۹ ۱
اگه قبل بیماری بود میشد گفت بارسا با فروش بازیکنان و پولی که خودش درامد داشته بتونه هر دو بازیکن رو بخره ولی الان فقط میشه یکیشو خرید یا نیمار یا لاروتا
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۳۸ ۱۶
با این پول سانچو ورنر رو میگیریم بعد اگه خواستیم لاوتارو و ورنر رو طاق میزنیم چون خودش گفت یا بارسا یا اینتر
آنتوان
آنتوان (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۳۱ ۱
امسال نیمار اصلا تو برنامه بارسا نیست. یه نگاه به وضعیت اقتصادی باشگاه، بازیکنان مورد نظر و موضع psg کاملا مشخص می کنه خبری از نیمار نیست. وگرنه تو این نبود مسابقات و فقر خبری، رسانه ها ول کن قضیه نبودند.
بارسابست
بارسابست (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۳۵ ۲
ما نباید برای خرید نیمار به پی اس جی اسرار کنیم اگه پی اس جی بفهمه بارسا نیمار را خیلی می خواد قیمت گرون پیشنهاد میده(طبق معمول بارتومئو میخردش)نیمار دیگه برای بارسا تموم شده هست امسال که نمیاد سال بعدم که دیگه پیرشده ارزش نداره این همه پول براش داده بشه (هیچی که هم نمی خردش) باید همونجا با پولاش بپوسه
بارسلون
بارسلون (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۲۳ ۴
چه اصراری برای خرید یک بازیکن همیشه مصدوم هست اون هم با این قیمت ما میتونیم سانچو و یا درصورت محرومیت سیتی استرلینگ یا سانه رو بگیریم
سام
سام (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۱۸ ۶
من نمیدونم مدیریت بارسا چه گیری به نیمار دادن که باید اینقدر خودشون وباشگاه رو به خاطر این خاعن تحقیر کنن آخه اگر وینگ چپ میخوان چرا سراغ سانچو نمیرین لعنتیا
بارسلون
بارسلون (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۳۳ ۳
واقعا متاسفم که یکی مثل کوتینیو که بخشی از قراردادش رو خودش پرداخت کرد رو فراموش کردیم ولی یکی مثل نیمار که به خاطر پول بارسا رو تو وضعیت بدش رها کرد رو فراموش نکردیم.
رضا مسی ۶
رضا مسی ۶ (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۱۷ ۱۲
تتلوی فوتبال نیمارع بیارنش شان بارسا در خطره
رضا مسی ۶
رضا مسی ۶ (چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹)
۱۴ ۶
همون طور ک میدونین بارسا حکومتش فرا تر از یک باشگاس و بازیکنایی ک توش بازی میکنن واقعا شعور بالایی دارند وباید بصورت حرفه ای بازی کنن ک این قابلیت جذب نیمار رو حذف میکنه بازیکنای بهتری هستن تو بازار ک مدیریت میتونه تلاش کنه براشون مث سانچو. گابریل ژسوس . هالند ورنر و لاتارو .