داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ مایورکا
پایان : شروع عالی پس از قرنطینه !
19

اسکای : تلاش دوباره رئال مادرید برای لاتارو

لاتارو مارتینز
ما در شبکه های اجتماعی :
لاتارو مارتینز
کد خبر : 100384  |   زمان ارسال : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹  |   نویسنده : سجاد   |  
بازگشت علاقه رئال مادرید به جذب لاتارو مارتینز میتواند مشکل ساز باشد

اختصاصی بارسا نیوز - کار جذب مارتینز سخت تر میشود.

 

طبق گزارش موندو ، با وجود اینکه لاتارو مارتینز هدف اول بارسلونا محسوب میشود و شخص بازیکن هم تمایل زیادی به این انتقال دارد اما رئال مادرید میخواهد روی مهاجم اینتر میلان  فشار وارد کند تا در فصل بعدی این مهاجم آرژانتینی برای سفید پوشان به میدان برود.

 

اسکای ایتالیا گزارش میدهد ، در حال حاضر مارتینز یک بند آزاد سازی به ارزش 111 میلیون یورو دارد اما با توجه به شیوع کرونا و تاثیر منفی روی مسائل اقتصادی هیچ باشگاهی توانایی پرداخت این مبلغ را ندارد. تا به اینجای کار جذب امباپه و هالند به اهداف باشگاه رئال مادرید تبدیل شده است.

 

در شرایط فعلی سفید پوشان جذب امباپه را غیر ممکن میدانند و میخواهند روی جذب مارتینز و هالند مانور بدهند. حضور مسی در بارسلونا میتواند به این مسئله کمک کند مارتینز آگاه است که در بارسلونا سوارز گزینه اول در پست مهاجم نوک است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۲۷ ۳۷
شایعه هست بعدش هم به هیچ وجه سخت تر نمیشه چون بارتومئو در نهایت 111 میلیون یورو بند فسخ رو پرداخت میکنه در صورتیکه یوفا مادرید اگر بخوادش هم اونقدر نمیده و وقتی هم بند فسخ وجود داره پیشنهاد یوفا مادرید نمیتونه مبلغ رو بیشتر کنه برای بارسا
سام
سام (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۱۱ ۳۴
باهات کاملا موافقم
ام ار تی بارسا
ام ار تی بارسا (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۵۱ ۴۰
اگه فلورنتینو پرز لاتارو رو برای رئال بخره واسه اولین بار دعاش میکنم!
نمیدونم یه عده چه اصراری دارن که لاتارو رو بخریم! این بازیکن حداقل فعلاً بدرد بارسا نمیخوره بعدم همچین آش دهن سوزی هم نیست که اینقدر بیارزه! کم پولامون رو به لجن نکشیده بارتومئو با این خریداش!
500 میلیون پول رو طی همین 4-5 سال گذشته فقط ریختیم دور!
از جمله اش یکی از این پول های هدر رفته عثمان لِه به لِه آینده دار بود که جز پول مفت گرفتن و به لجن کشیدن رکن اصلی باشگاه چیزی واسمون نداشته! (دلیل اصلی حذف مقابل لیورپول هم همین ایشون بود 2 تا گل مفت و مسلم رو آخر بازی رفت خراب کرد!)
فعلا اولویت باید با انتقال قرضی دمبلان باشه و بعدم خرید نیمار و دو تا مدافع!
بچه ها نظرات همتون قابل احترامه حالا چه از نیمار خوشتون بیاد یا نه ولی واقعیت اینه که مسی و بارسا واسه لیگ قهرمانان به نیمار نیاز دارن و نیمار هم به بارسا و مسی واسه افتخارات فردی و در کانون توجه بودن نیاز داره بازگشت نیمار یک معامله دو سر برد هست
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۱۳ ۲۹
میگن فرمول بارسا برای اینتر مورد قبوله =۷۰ فیرپو
ابوالفضل
ابوالفضل (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۱۰ ۲۹
به نظرم دو حالت میتونه داشته باشه . اول اینکه برای فشار به بارسا باشه و دوم اینکه زغال نمی خواد تجربه یویچ براش براش تکرار بشه چون هالند هم تو لیگ آلمان جواب داده و سخت هست جواب دادنش تو لیگ اسپانیا . همین شاید باعث بشه که تلاش برای لوتارو چندان غیر منطقی هم نباشه
در ضمن لوتارو برای بارسا بهترین گزینه هست و اینو فقط کسایی میدونن که با فلسفه باشگاه کمی تا زیاد آشنایی دارن ولی خریدش با این قیمت خودکشی هست
سروش.کاتالان
سروش.کاتالان (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۳۷ ۳۹
حیف که شایعست ، واگرنه امیدوارم رئال در راه حذب این بازیکن موفق باشه
آنتی مادرید
آنتی مادرید (جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
۴۳ ۵
یه سال برای لاوتارو صبر کنید، هم قیمتش میاد پایین، هم اینکه ببینیم عملکرد این فصلش فقط یه جرقه نبوده باشه