داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

فرنس واروش ۱ ۵ بارسلونا
پایان : جشنواره گل در اولین بازی !
0

برنامه نقل و انتقالاتی بارسلونا بی فاش شد

برنامه نقل و انتقالاتی بارسلونا بی فاش شد
ما در شبکه های اجتماعی :
اوریول بوسکتس ، خوان میراندا ، لودویت ریس
کد خبر : 103801  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |   نویسنده : پارسا  |  
در حالی که کمتر از یک هفته به پایان نقل و انتقالات مانده است ، تیم دوم بارسلونا کارهای زیادی دارد که باید به آن ها رسیدگی شود.

اختصاصی بارسا نیوز - کمتر از یک هفته به پایان نقل و انتقالات باقی است و تیم ها در تلاش هستند تا اهداف خود را نهایی ساخته و تیمی مطلوب را بری ادامه فصل آماده کنند ، در این راستا برنامه بارسلونا بی برای پایان نقل و انتقالات مشخص شده است.

 

بازیکن های ماندگار

 

طبق گزارش منبع معتبر ، جرارد رومرو ، برخلاف شایعات الکس کویادو و اوریول بوسکتس در فصل 2020/2021 در بارسلونا ادامه خواهند داد. به غیر از این دو بازیکن شرایط سایر بازیکنان کمی پیچیده است.

 

وضعیت پیچیده خوان میراندا

 

اگر جونیور فیرپو تیم را ترک کند ، آنگاه خوان میراندا به عنوان ذخیره جوردی آلبا تلاش می کند تا برای بازی کردن وقت بگیرد. اگر فیرپو بماند ، انتقال قرضی برای میراندا درنظر گرفته خواهد شد.

 

بازیکن های فروشی

 

بارسلونا به دنبال فروش سه بازیکن خود یعنی ری مانای ، لودویت ریس و متئوس پریرا می باشد که هر سه سال گذشته به بارسلونا پیوستند. 

 

آینده نامعلوم اوریول بوسکتس

 

تیم بارسلونا بی مدافع وسط جدیدی نمی خرد ، زیرا شاید اوریول بوسکتس که در تیم توئنته در این پست بازی می کرد همین نقش را در تیم دوم به عهده بگیرد. این موضوع می تواند نشان از ماندگاری اوریول بوسکتس باشد.

 

خریدهای بارسلونا بی

 

در پایان بارسلونا بی به دنبال خرید یک مهاجم و یک مدافع راست است. مدافع راست اتلتیکومادرید یعنی آندرس سولانو به عنوان هدف بالقوه بارسلونا بی در این پست معرفی شده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آرین بارسایی
آرین بارسایی (چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹)
۳۱ ۰
ریس رو نباید بفروشن عالیه
هشت ابدی
هشت ابدی (چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹)
۶ ۰
لودویس ریس که عالی بود چی شد تو یه سال کارش به فروش رسید ؟