داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , رئال مادرید 0-4 بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

63

پیکه : خروج مسی ؟ گاهی باید چنین تصمیم های گرفت

پیکه : خروج مسی ؟ گاهی باید چنین تصمیم های گرفت
ما در شبکه های اجتماعی :
جرارد پیکه
کد خبر : 121049  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱  |   نویسنده : ایوب   |  
با دیدن رفتن مسی از درون گریه کردم

اختصاصی بارسا نیوز - پیکه در خصوص مسی صحبت کرده است

 

جرارد پیکه به اسکای بت گفته است:

"خروج مسی [از بارسلونا] شبیه جدایی من در 17 سالگی است. ترک باشگاهی مانند بارسلونا سخت است، اما شرایطی وجود دارد که باید در آن تصمیم گیری شود. منچستریونایتد با یک پیشنهاد ورزشی و اقتصادی خوب برای من آمد. من از بارسلونا خواستم قراردادم را با دستمزدی تمدید کند که یک سوم حقوقی است که منچستریونایتد قرار است به من بدهد، اما بارسا گفت نه. بنابراین تصمیم گرفتم بارسا را ترک کنم ..


گریه بعد از رفتن مسی ؟

"بله [وقتی مسی را دیدم از درون گریه کردم]. بعد از دوران حرفه ای که او در بارسلونا داشت، خوب بود اگر تا آخر دورانش در باشگاه می ماند.

 

پیکه  در پایان گفت:

"مسی اکنون در یک تیم بزرگ دیگر بازی می کند و در آنجا عناوین کسب خواهد کرد، اما با لذتی که در زمان حضور او در اینجا داشتیم، خوب بود که او می ماند."

 

 شایعات حاکی از آن است که او فرد کلیدی پشت خروج غیرمنتظره مسی از بارسلونا بوده است. ظاهراً این بازیکن 35 ساله خوان لاپورتا را متقاعد کرد که تیم باید بازسازی را بدون لئو آغاز کند و همچنین خاطرنشان کرد که جدایی آرژانتینی به حل بحران مالی باشگاه کمک می کند.

 

ظاهرا مسی از زمانی که به پاری سن ژرمن پیوسته است، پیکه را ملاقات نکرده است. رابطه آنها "قطع شده" در نظر گرفته می شود.

 

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسای کبیر
بارسای کبیر (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۰۲ ۲۳
تو و لاپورتا حرف از ناراحت شدن بابت نبود مسی نزنید دروغگوها
امیر
امیر (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۳۴ ۹۶
پیکه توی این زمینه هیچ تقصیر و دخالتی نداره ...
 Junior #LM7
Junior #LM7 (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۴۴ ۸۲
دروغگوی چی هدف بارساس

مسی اول اخر تموم میشد

پیکه مدیریتش درسته
لاپورتا هم همینطوراین مثه قضیه یوسف پیامبره که یعقوب پسرشو با جون و دل دوست داشت اما خدا براش باید ارزشمند تر باشه تا یوسف

ما هم همینطور مسی رو دوس داریم ولی باید از مسی دل بکنیم تا درد چندین ساله بارسا رفع شهفوتبال همه چیزش مسی نیس
حامی مسی و ریکی
حامی مسی و ریکی (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۴۶ ۱۰
کسی گفته همه چیز مسیه؟
چرا نمیخواید بفهمید شخصیت باشگاه با وجود این رفتار با بزرگترین اسطورش زیر سوال رفت؟
بارسلونا با رفتن مسی تنها بهترین بازیکن تاریخ رو از دست نداد!

بلکه سالی ۱۲۰ میلیون یورو سود خالص اسپانسرینگ از دست دادیم ‌!
دو سر باخت بود این جدایی
و خیلی نمک نشناسی میخواد که بگیم رفتن مسی به سود بارسلونا بود و یا جلوی رشد بازیکنان جوان رو می‌گرفت !
 بارسالاور999
بارسالاور999 (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۵ ۲
اینجور که شما میگی پس مسی کارش اشتباه بوده، لطفاً اسمتو عوض کنه بزار لاپورتا و پیکه حیف اسم مسی که رو پروفایلت باشه، پیکه وقتی توپ طلا رو مسی برد و پدری و فوتبال زنان بارسا با اونا تبریک گفت و فقط به مسی تبریک نگفت، حتماً اونجاهم گریش گرفت که نتونست بگه، ناسلامتی نزدیک 15 سال هم تیمی بودن، بعدم مگه رم که توتی رو تا 41 سالگی نگه داشت نمیتونست بگه برو به سلامت یا منچستر یونایتد که گیگیز رو نگه داشت یا نیوکاسل که آلن شیرر یا خیلی های دیگه، داریم در مورد بهترین بازیکن تاریخ حرف میزنیم نه یه نفر مثل من و شما، بعدم وقتی یکیو نخوان قرادادشو تمدید کنن چرا زودتر اعلام نکردن، چرا از اسمش برای رای آوردن سواستفاده کرد لاپورتا، چرا پیکه حفوقشو قبل از رفتن مسی کم نکرد
مینا لاپورتا
مینا لاپورتا (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۲ ۳
من نمیفهمم این چرت پرهای زرد چیه یعنی یذره عقل و تفکر در مغز عده ای نیست آره پیکه لاپورتا رو متقاعد کرده گویی لاپورتا و کلی آدم دیگه عقل نداشتن پیکه عاقل جمع بوده پیکه مگه با اونهمه دغدغه شخصی خودش باشگاه داره کلی تجارت داره از کجا مسائل مالی بارسا رو میدونسته خود لاپورتا تا آخرین لحظه از شرایط اسفناک میگفت خبر نداشته داشتن حسابرسی میکردن هزار بار گفتیم باز یه عده میگی در عالم هپروت هستن فقط دیس میدن عین طوطی حرفشون تکرار میکنن یه استدلال بیارین حداقل ماهم فیض ببریم جز یه خبر فیک که براحتی قابل رد هست چه دلیل دیگه ای دارین آره لاپورتا الاغ بود ابتدای حضورش مسی رد کرد تا بدنام بشه کسی که دوزار شعور داشته باشه میفهمه بارتمگو با اونهمه خیانتش میدونست با اینکه بدنام شده نباید بزاره مسی بره و اتفاقا اینکار هم خیانت به باشگاه بود بله یه عده هوادار نمیدونم چی بگم محترمانه ترین کلمه میشه احساسی رو راضی نگه داشت ولی باشگاه به ته چاه انداخت لاپورتا اتفاقا دمش گرم باید هوادار واقعی تقدیر کنه بخاطر اسم خودش که مثلا چار روز فحش نخوره باشگاه نخواست نابود کنه قرارداد مسی ثبت نمیشد همانطور اگر تمدید
مینا لاپورتا
مینا لاپورتا (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۲ ۳
تمدید امتی نبود فران ثبت نمیشد اینا ۳ تا ۴ میلیون بوده مسی ۳۵ تایی چجوری ثبت میشد عقلم چیز خوبیه گویی پیکه میگفته نه آقا قرارداد ببند میشده به حرف مگه حالا چارت رسانه زرد دوست دارن بخاطر فروش هر مزخرف زردی و بگن واقعا دمشونم گرم میدونن یه عده باور میکنن و کل نظراتشون بر اساس اون مطلب سینه خیز میرن جلو بابا یکم فکرم بکنید بد نیست مغز فابریک به خدا تحویل ندین
مبین بارسایی
مبین بارسایی (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۳۵ ۱۰
پاریس باشگاه بزرگیه؟ حـــــــــرفـــــــی ندارم
رونالدینهو
رونالدینهو (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۷ ۳
????مارک سیریا در گفتگو با جرارد رومرو :

????«اگر بارسلونا در فصل جاری فروش پرسودی نداشته باشد، با ضرر ۹۰ میلیون یورویی فصل را تمام می کند.»

????«رفع محدودیت سقف حقوق بستگی به درآمد یک فصل فوتبالی دارد نه تابستان! در صورتی که تراز مالی باشگاه برای دومین سال متوالی منفی شود، جریمه‌های سنگینی به بارسلونا تحمیل خواهد شد.»

????«در نتیجه بارسا باید تا قبل از پایان فصل (می و ژوئن) پول زیادی کسب کند. باشگاه باید تا پایان ماه ژوئن ۵۰۰ میلیون یورو درآمد داشته باشد و مدیریت موظف است تا قبل از پایان تاریخ مشخص شده به این ارقام برسد.»

????«به طور کلی آنها به یک برنامه بلند مدت نظیر CVC نیاز دارند، در غیر این صورت یا باید به فروش بازیکنان درآمدزایشان (منظور دیونگ و امثال وی است) فکر کنند یا پذیرای اتفاقات ناخوشایند باشند.»

مربع مرگLM7
مربع مرگLM7 (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۳ ۴
یعنی اگه cvc امضا بشه نیازی ب فروش بازیکنایی مثله فرنکی نیستت
خب سریع تر امضا کنن دیگه:/
بارسا فن
بارسا فن (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۵ ۳
این پاریس کمتر از یک قرن هست که تاسیس شده.
بعد باشگاه بزرگی هست؟
دکتر والورده کبیر (ع) #LM7
دکتر والورده کبیر (ع) #LM7 (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۵ ۲
سن اکثر پدران کاربرهای سایت از پاریس بیشتره
 Junior #LM7
Junior #LM7 (پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۶ ۳
همین رونالدینیوی جادوگرو ما از همین تیم گرفتیم


باشگاه خوبیه ولی مشکلش نفته نفت
جاویدبارسا
جاویدبارسا (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۰ ۳
فرانسه فوتبال قوی داره 2 بار قهرمان جام جهانی شده و بازیکنهای فرانسوی خوبی داریم.
اما وجود PSG با مدیریت نفتی تو لیگشون بقیه تیم هاشون را ضعیف کرده وگرنه لیگشون قوی تر از الان بود.
جاویدبارسا
جاویدبارسا (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۱۳ ۹
"خروج مسی [از بارسلونا] شبیه جدایی من در 17 سالگی است........ من از بارسلونا خواستم قراردادم را با دستمزدی تمدید کند که یک سوم حقوقی است که منچستریونایتد قرار است به من بدهد، اما بارسا گفت نه. بنابراین تصمیم گرفتم بارسا را ترک کنم"


حدس میزدم
بعضی ها فکر کردند حقوق مسی 50 میلیون تومن بوده که یهو بگند مثلا بیا 20 تومن بگیر یا نگیر رایگان بازیکن. خیر آقا دستمزدش میلیون یورو هست. چه قدر باید ساده باشیم که فکر کنیم مسی حاضر بوده رایگان بازی کنه؟

بله قطعا حاضر به کاهش دستمزد بوده و قطعا دوست داشته بمونه قطعا به بارسا علاقه داره اما نه دیگه 70-80% دستمزدش را کم کنند. تو رسانه ها یک چیزی دیگه میگند واقعیت را باید پیدا کرد.
 بارسالاور999
بارسالاور999 (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۳ ۱
هنوز متوجه نشدی که پیکه گفته من گفتم یک سوم حقوق پیشنهادیه منچستر رو به من بدین نه اینکه حقوق قبلیش یک سوم بشه، قانون لالیگا میگه هیچ بازیکنی بیش از نیمی از قراداد قبلیش رو نمیتونه کم کنه، مسی هم نصفشو که حداکثرش بود رو نخواست، و بیشتر هم نمیتونست نگیره، چرا یه حرفو باید هزار مرتبه گفت و بازهم یکی مثل شما متوجه نشین، بعدهم نوشتی رسانه ها یه چی میگن و شما واقعیتو پیدا کردی، واقعاً خسته نباشی
مینا لاپورتا
مینا لاپورتا (جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱)
۲ ۰
بارسالاور کی گفته قوانین لالیگا اینو میگه یه بازیکن و باشگاه میتونه سر هر قیمتی که دوست داشتن تمدید کنن اینو از کجا میگی مسی نخواست دکتر بگیره پدرش صراحتا گفته بود یه پیشنهاد ۳۵ تایی از پاریس داریم ولی الویت با بارسا هست لاپورتا هم رسما گفت در این شرایط نتونسته به مسی یه رایگان بمون چون فقط مسی باید در اون شرایط رایگان می‌بست چون واسه دیپای آگرو که روی هم ۱۰ تا حقوق میگیرن پیکه حقوق خودش میبخشید تازه گریزمان هم رفته بود یعنی ۵۰ تا خالی شده بود ۵۰ خالی بشه حق داری ۱۲ تا پر کنی با مالیات یعنی ثبت آگرو واسه دیپای پیکه ۹۰ درصد حقوقش کم کرده واسه همین بهش گفته من حقوقت میدم به شوخی یکم جامع فکر کنید مسی فقط رایگان باید می‌بست همین وگرنه ثبت نمیشد حالا هی به در دیوار بزنید واقعیت اینه