پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

ژائو فلیکس : کانسلو بهترین شماره 10 است ; انتظار این طور شروع خوب در بارسلونا نداشتم

کد خبر : 138542  |  زمان ارسال : پنجشنبه 30 شهریور 1402

فلیکس در اوایل این هفته به طور انحصاری با موندو دپورتیوو صحبت کرد و از او در مورد شروع تماشایی خود در بارسلونا و اینکه آیا تا به حال فکر می کرد کارها را به این شکل در این باشگاه آغاز کند، پرسیده شد.

 

بیایید ببینیم، نه چندان خوب، صادقانه بگویم که انتظارش را نداشتم. فکر می‌کردم، و هنوز هم فکر می‌کنم، اینجا مکان ایده‌آلی برای من است، اما حقیقت این است که همه چیز خیلی خیلی خوب پیش می‌رود و انتظار نداشتم به این خوبی پیش برود. امیدوارم که همینطور ادامه دهند و تا آخر هم همینطور باشند.

 

ایده این انتقال زمانی شکل گرفت که این بازیکن 23 ساله طی مصاحبه ای با فابریزیو رومانو اعلام کرد که تمایل خود را برای پیوستن به بارسلونا اعلام کرد. ژاوی اما به او چه گفت ؟

 

او از روز اول به من گفته است که بازی کنم تا از خودم لذت ببرم، با شادی بازی کنم . البته او از من چیزهای تاکتیکی می‌خواهد، اما مهم‌تر از همه از من می‌خواهد که از خودم لذت ببرم، لذت ببرم، و این چیزی است که من سعی می‌کنم انجام دهم.

 

ژائو کانسلو ؟

 

خیلی خوب است، از نظر کیفیت فکر می‌کنم او بهترین مدافع کناری بوده که با او بازی کرده‌ام. : او کیفیت یک '10' را دارد، او دوست دارد به عنوان '10' بازی کند و می گوید که وقتی دوران حرفه ای خود را به پایان رساند، به عنوان '10' برای تیم شهر خود بازی خواهد کرد.

 

او کیفیت خارق‌العاده‌ای دارد، بازیکن بسیار خوبی است و کمک زیادی به این تیم کرده است. هر جا که رفته، همیشه کمک کرده، عناوین زیادی کسب کرده است و هر جا که رفته، تیم‌ها همیشه خوب کار کرده‌اند.

 

 چرا زیر نظر دیگو سیمئونه در اتلتیکو مادرید موفق نشدی که او پاسخ داد:

 

این برای همه روشن است، فوتبال اینگونه است، هرکسی که بد کار می کند باید ادامه دهد. من قبلاً این کار را برای چلسی انجام داده ام و اکنون این کار را برای بارسلونا انجام داده ام زیرا در آنجا خوب نبودم.

 

من با ایده‌های باشگاه و مربی سازگار نشدم، اما همیشه سعی کرده‌ام بهترین کاری را که می‌توانم انجام دهم و لحظات بسیار خوبی را نیز در آنجا داشتم.

 

با وجود گزینه خرید دائمی در قرارداد قرضی، عملکرد خوب فلیکس می تواند برای بارسلونا مشکل ساز باشد زیرا اتلتیکو می تواند تابستان آینده مبلغ قابل توجهی را طلب کند.

خب، برای من این بستگی به نحوه پایان فصل دارد. سپس این به بارسلونا بستگی دارد که با اتلتی مذاکره کند و سپس به اتلتی بستگی دارد که آیا آنها می خواهند کارها را تسهیل کنند یا نه. اما این چیزهای تجاری است، در مورد ارزش ها، که من در آن دخالت نمی کنم.

 

من کارم را در زمین انجام می‌دهم، سعی می‌کنم تمام تلاشم را به کار بگیرم تا در نهایت بخواهند من را به خدمت بگیرند و این به ارزش‌ها مربوط نمی‌شود، اینکه من می‌روم یا نه همه آن به من بستگی ندارد.

شماره ۱۰ باید به احترام مسی بایگانی بشه یا حداقل تا زمانی که بازیکنی در حد اندازش وجود نداشته باشه احترام این شماره حفظ بشه و به کسی ندنش
از فاتی صدبرابر باغیرت تره انگار نه انگار بازیکن قرضیه ولی انگار از لاماسیا تو دل بارسایی ها پرورش یافته برعکس فاتی
من حدسم اینه که با وجود درخشش، اتلتیکو میاد و یه قیمته ۷۰، ۶۰ میلی میزاره براش.
اونوقت ۲ حالت داره: ۱- پولش رو نمیتونیم بدیم و از دستمون میپره
۲_ فاتی رو می‌فروشیم و از پولش میایم و اینو دائمی میکنیم
منکه چیزی نفهمیدم از جمله بندیا😂
ب هرحال موفق باشی
شماره ۱۴ احیا کننده هست ولی ۱۰ خراب کننده
چرا مصاحبه ها اینجوریه من هر وقت صحبتای اینارو میکنم
مغزم رد میده
جمله بندیا داغون بعد یه جمله رو صد بار میگن wtf

اما بدور از این حواشی
فلیکس واقعا خوب بوده(خودشم پشماش ریخته) و گناه داره باید دائمیش کنیم هم برای ما خیلی خوبه هم اینکه دیگه زیر دست سیمئونه نمیفته امیدوارم دائمی شه
اینکه خودش جا خورده خوبه...
بعد ها اگر قرار بر دائمی کردنش باشه به کار میاد😊
کاش فاتی هم احیا بشه حیف اون استعداد
اگر این فصل فوق العاده بود و به همین روند درخشانش ادامه داد، به نظرم فاتی و رافینیا رو بدیم اتلتیکو فیلیکس رو ازشون بگیریم.
کاش شماره ۱۰ رو بدن به دیونگ
هرکسی که بد کار می کند باید ادامه دهد. من قبلاً این کار را برای چلسی انجام داده ام و اکنون این کار را برای بارسلونا انجام داده ام
داره میگه من در چلسی ...یدم و حالا در بارسا میر...نم 🤣🤣🤣🤣
واقعا اینو گفته یا دهن ترجمه؟🤣🤣🤣🤣🤣🤌🤌🤌🤌🤌
کانسلو تو مواقعا ضروری میتونه وینگر هم بازی کنه ولی خب دفاع راست و چپ تخصیصشه
ولی چقدر دبل ژائو خوبن
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.