بیانیه باشگاه بارسلونا درباره لیونل مسی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاکاربر ویژهمسابقه
کیا مثه من فردا امتحان زیست دارن؟😷😷🧐

آخه لعنتی امتحانه اولو معمولا دینی عی تاریخی عربی عی میندازن نه زیست!!!
بروبچ یچی میخوام بتون بگم. اونم اینه که اگه این بازیو باختیم، خواهشا نیاید ژاوی هیت کنین. این ژاوی همونیه که با تیمه کاملش، تونست این فصل تو سوپر کاپ زغالی بترکونه و ۳-۱ برد و تا دیقه ۸۰ یه شوت هم تو چارچوبه بارسا نیومد. این بازی مصدوم زیاد داریم و امیدوارم که همون طور که با بردای بارسا ژاوی عشقه و... میکنین، با باختش نگین ژاوی اوت.
#حزب_باد_نباشیم ❤💙
ادامه اش: اما ما باس به پیشرفته تیم هم نگاه کنیم که چقدر با اومدنه ژاوی پیشرفت کردیم و نشون میده که ما در مسیره درستی هستیم.

بعضی تیم هایی هم که الان جزو خوب های جهان حساب میشن هم رفته رفته و آروم آروم پیشرفت کردن.مثله آرسنال، یونایتد، میلان، لیورپول و حتی سیتی. ولی بنظرم ما خیلی زود تر از اینا برمیگردیم چون ما بارسایی.
فورسا بارسا
سلام. یه نکته ای هست که باس بتون بگم. اینم اینه که بعضیا میگن اگه ژاوی تا آخره فصل هم لالیگا، هم حذفی رو نگیره و حتی یکیش رو هم بگیره، باس بره. و این حرف یه مقدار نشون دهنده بچه سال بودن رو میده. وقتی تیمه ما تو ۲ سال حتی یک جام رو هم نگرفته، پس امسال، دیگه انتظاره ۳ گانه نداشته باشین. نمیگم که ما نباس بگیریم و نمیتونیماا و نمیگم که اگه نگیریم هم نگیریم چرا که منم معتقد عم که چون که امسال زغال ضعیفه، بدست اوردنه لالیگا، راحت تر از فصوله گذشته بنظر میرسه. ادامه دارد...
دوستان تبریک. و اینکه باس بتون بگم که حالا حالا ها مونده. ما باس هربازی اینطوری باشیم. تا نشون بدیم که این بارسا، با سای ۲.۳ سال قبل نی. ما تازه اومدیم. و با روحیه مضاعف میریم برا لالیگا. این تازه شروعش است..........💙❤
بارسا هرموقع خودش بوده و خوب بازی کرده، زغال رد برده. فقط کافیه امشب شبمون باشه تا ببینید چطور زغالی میزنیم
سلام دوستان. خبر خیلییی خوب اینه که امشب الکلاسیکو پخش زنده از شبکه ۳ داره
هرچی بشه فقط امیدوارم ببربم
مهمانکاربر مهمان@Guest
تلگرام بارسانیوز
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.